Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt valaki 14-17 ev...

Van itt valaki 14-17 ev kozott? (Meleg)

Figyelt kérdés
15 vagyok es szeretnek ismerkedni korombeli meleg fiukkal. Csunyak es oregek kimeljenek:) nalam sokat szamit a kinezet es a belso

2014. aug. 16. 02:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Feri

57/(meleg)

2014. aug. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36,5 fokos vagyok, szóval meleg.
2014. aug. 16. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A tovabbiakban lehetne mellozni a papakat meg a hasonloan mokas kedvu embereket?:Dddd mert pont erre a kettore nem vagyom es az oltogatos stilusra se vagyom (elore szolok) tovabba arra se vagyom hogy valaki kioktasson az elet nagy dolgairol koszi
2014. aug. 16. 02:40
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Csak a külső és a belső számít? :DDD Esetleg van még valami? :D


15 éves meleg... Persze. Divatmajom, maximum. Hová fajul ez a világ...

2014. aug. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
ez a szégyen.. kösd fel magad kérlek
2014. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem szégyen az ha valaki meleg.

Az visszont szégyen hogy belül nem ember vagy.

Én nem vagyok meleg de nem itélek el téged el foggatlak úgy ahogy vagy.

Ha van kedved beszélgetni írj ràm prívibe

2014. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Aztán rádír a szőkeherceg és kiderül hogy egy bunkó köxsög vagy(de legalább "szép")
2014. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen kérdéseket olvasok, mindig elkeseredem. Nem igaz, hogy 15 évesen nem tudod, hogy a "szép" és a "csúnya" fogalmak tökéletesen relatívak. Ami neked szép, az másnak csúnya lehet és fordítva.

Arról nem is beszélve, hogy a külső szépség nagyon nem függ össze a belső szépséggel, sőt, akik külsőre többeknek tetszenek ("szépek") azok közül sokan pont azt nem szeretik, hogy mások emiatt keresik a társaságukat.


A másik: én 43 évesen nem érzem magam öregnek, sok 14-17 éves meleg ismerősöm van, azt próbálom tanítani nekik, hogy az ilyen kérdéseket kiírókkal szemben legyenek a legóvatosabbak.

2014. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jolvan nagyon okosak vagytok koszonom ezek utan ti biztos a legutolso banyaremre is ra tudtok nezni ugy hogy milyen gyonyoru
2014. aug. 16. 11:34
 10/19 anonim válasza:
Én itt vagyok, nekem írhatsz! :)
2014. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!