Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meleg, biszex kérdés?

Meleg, biszex kérdés?

Figyelt kérdés
én bi csaj vagyok és van egy csaj, aki sztem min. legalább biszex és nem tudom miért ilyen velem, még nincs sok tapasztalatom.

2014. aug. 16. 11:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Eddig amikor próbáltam vele beszélni,nyomulós szándék nélkül, akkor mindig mintha próbált volna gyorsan elmenni a közelemből,szóval távolságtartó volt, de ugyanakkor többször azon kaptam,h hosszasan néz és ilyenkor mindig mosolygott,volt amikor megint ,mintha éreztem volna,h néz,arra nézek és tleg nézett majd elmosolyodott és a haját csavargatta,miközben végig nézett.. Most akar tőlem vmit v. nem?? Ha igen,akkor ezek után hogy szólítsam meg,hogy közeledjek hozzá finoman?
2014. aug. 16. 11:50
 2/4 anonim válasza:
nekem sincs sok tapasztalatom de annyit tudok mondani h nagyon vigyázz az olyanokkal akik nem tudják mit éreznek mert csak kihasználnak és jót játszanak veled, persze tiszelet a kivételnek. de szerintem az bejön ha aranyosakat mondassz neki
2014. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és honnan tudhatom h még zavarodott az érzéseivel kapcsolatban vagy ő is fél a csalódástól?
2014. aug. 17. 14:04
 4/4 anonim válasza:
ezeket csak akkor ha rákérdezel, de még mindig nem 100% hogy őszintén fog válaszolni de egy próbát megér
2014. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!