Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy valószínűséggel úgyse...

Nagy valószínűséggel úgyse lesz ebből semmi se?

Figyelt kérdés
Ha vki eleve úgy kezdi a netes ismerkedést,hogy azt nem tekinti "igazi" ismerkedésnek.Szóval minden szempontból élő ismerkedés neki a legfontosabb,de a találkozástól is lezárkózik.
2014. aug. 17. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Fáradt vagy?
2014. aug. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha,ma sokáig dolgoztam és vele is beszélgettem.Egy csöppet csalódott is vagyok.
2014. aug. 17. 00:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól látod, nem lesz belőle semmi. Ha meg akarna ismerni rendesen, akkor benne lenne a taliban. Valószínűleg csak szórakozni akar veled. Esetleg unaloműzés céljából vagy neki jó csak.
2014. aug. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a netes ismerkedés egy játék,1 percig se vedd túl komolyan.

jelen esetben több oltást,flörtöt kíván a dolog.

ha válaszol,kérdez ezek mind azt jelentik,hogy érdekled és semmit nem számít,hogy miket hord össze,meg miket hazudozik.

az ilyesmit figyeld,ne azt amit leír.

be kell bizonyítanod,hogy nem vagy papucs van humorérzéked,és egy cseppet sem bánod ha bukod az egészet,nagyjából ennyi a recept neten.

2014. aug. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!