Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedés idősebb pasival?...

Ismerkedés idősebb pasival? Többi lent.

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon helyes sraccal ...mar regebbrol ismeros volt de most egy rendezveny altal egy egesz hetvegetvegen egyutt voltunk..nem egyedul hanem baratok kozt ..erdekes amit iranta erzek...tanult ferfi,jokepu,bar nem mondanam hogy tipikus esetem megis valami vonz benne...talan azert mert erettebb mint az en korombeliek ..:-) a mai napon tobbszor is szoba esett igy tarsasagban hogy nem kezdene ki mondjuk egy velem egykoruval ...meghogy a szulei nyaggatjak h hazasodjon meg...igy ezeket hallva kicsit elbizonytalanodtam...a korkulombseg 11 ev...en 17 o meg 28 eves. Szoval furcsa lenne.Bar erzem hogy nem vagyok kozombos a szamara..mindig rammosolyog,figyel arra amit mondok,gyakran nezunk egymas szemebe es gondnelkul talalunk kozos temat . Erdekes hogy a kor eddig nem is erdekelte..marmint sosem kerdezte az enyemet,o sem mondta az ovet.Szerintetek esely erre ?

#korkülönbség #Ismerkedes idosebb pasival #esely a kapcsolatra
2014. aug. 17. 23:10
 1/1 anonim válasza:
Mármint hogy kérdezze a korod?
nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!