Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Se veled se nélküled? Segítség...

Se veled se nélküled? Segítségre lenne szükségem!

Figyelt kérdés
Nemrégiben megismerkedtem egy lánnyal, akkor még volt barátja, azonban több, mint 1 hónapja már, hogy szakított vele. Utána mikor éreztem, hogy kicsit megkönnyebbült, elhívtam magunkhoz, egész nap itt volt, kézenfogva jártunk, összebújva csókolóztunk az ágyon stb. Majd pár napra rá az exe megpróbálta visszasírni magát és ez kicsit felkavarta, de már nem szeretné vele újrakezdeni. Ettől fogva velem is furcsán viselkedett.. Egy bizonyos feszültség lett kettőnk között, ami mindig kijön valakin. Ez abban nyilvánul meg, hogy bunkózunk a másikkal, mindig gyerekes dolgokon veszünk össze. De mindemellett azért keressük egymás társaságát. Egyébként nem lakunk egymáshoz közel, de szeptembertől ismét mindketten fent leszünk Pesten. Szerintetek egy közös találkozás majd megoldhatja a dolgokat, vagy mit kéne tennem? Úgy érzem megszerettem őt, de nem tudom mi járhat a fejében.. 21/F
2014. aug. 18. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt megszívtad, de inkább nem írom le mi a helyzet, nem akarom tönkretenni a nyarad visszamaradt részét.
2014. aug. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, többször is és majd akkor kiderül mi jár a fejében, el is mondja, de ahogy viselkedik majd veled ugy is rájössz.
2014. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert most ketten is "akarják" őt, és kényelmes pozícióból játszhat! Fordítsd meg a pszichológiát!!! Légy határozott, férfias, egyenes, de ne bunkó, tapló! Sok sikert! :)
2014. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kiegészítésképp: elmondta, hogy csak velem viselkedik így.. nem hajlandó velem találkozni sem..

Ne kíméljetek a véleményekkel.

2014. aug. 18. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor várd ki, lehet összejön a sráccal megint pár hónap szokott lenni, az ilyen ujrakezdődő kapcsolatokból és aztán majd felkeres.
2014. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem is kíméltelek! Akkor ne foglalkozz vele, ha pedig ír, légy semmitmondó, határozott!


Utolsó voltam

2014. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti#
2014. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!