Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lány ezzel a kijelentésével...

A lány ezzel a kijelentésével arra utalt, hogy "szabad a pálya"?

Figyelt kérdés
Kérdezte a csillagjegyemet, megmondtam neki, és erre válaszolta azt, hogy a volt pasija is ebben a jegyben született. Azzal, hogy ennyire kihangsúlyozta, hogy volt pasi zöld jelzésnek minősül? :D

2014. aug. 18. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem qrvára nem. semmi köze a kettőnek egymáshoz úgy gondolom.
2014. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jobb ha a csajjal magával nem foglalkozol már. Nem adta ki az utat DE!

Az, aki csillagjegy alapján ismerkedik, vagy próbál téves jellemvonásokat levonni a másikról, attól menekülj! Beskatulyáz, esélyt sem hagy se neked se magának a normális ismerkedésre.

2. Ha a volt pasiját emlegeti rossz jel, nem hagyta még ott lélekben.

2014. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
VOLT pasija xd
2014. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ miért szakítottak. Ha idiótának tartja a volt pasiját és hisz a horoszkópban, ez nem annyira jó jel...
2014. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit túlbonyolítod a dolgot. Szerintem csak simán eszébe jutott, hogy neki is ez volt a csillagjegye, és közölte veled is, csak úgy érdekességképp.
2014. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vissza kellett volna kérdezned, "és szeretnéd, ha következő pasid is ... lenne?", írásban egy smilejval vagy személyesen kissé flörtölős hangnemben.

Na az arra adott reakciójából tudtál volna következtetni valamire, ez így önmagában még semmit nem jelent, csak egy egyszerű megjegyzés, de próbálkozz tovább, semmi nincs veszve sem.

2014. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem arra utalt, hogy téged is "voltnak" tekint, tehát készülj arra, hogy szabad a pálya a magány felé.
2014. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj de gonoszak vagytok :D Csak kérdeztem na :D
2014. aug. 18. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!