Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ráírjak vagy ne? (A többi...

Ráírjak vagy ne? (A többi lent) FONTOS:D

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel soha nem beszéltem, egészen nyár elejéig. Azóta nagyon sokat beszélgettünk szinte mindennap. (A közelbe lakik egyébként és egy suliba jártunk.) Nagyon jófej srác, mindig megnevettet, és jól is néz ki. Az utóbbi pár napban jöttem rá, hogy "többet érzek iránta". Viszont már egy hete nem írt és nem tudom, hogy én írjak-e neki. Nem tudom, hogy estleg lány van-e a dologban. Félek ráírni, elmondani neki ezeket pedig méginkább. Ti mit tennétek?


U.i.:Azt sem tudom, hogy jó kategóriába írtam-e. :D


2014. aug. 18. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Irjál reá
2014. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ráérsz majd siránkozni, ha mindennek vége :) talán, kezdj bele?!
2014. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem írj rá, nincs vesztenivalód.

Ha nem írsz rá, akkor meg az lesz a baj... :)

2014. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mond el neki
2014. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze írj rá. Ne az érzéseidet mondd el, hanem kérdezd meg tőle, hogy nincs-e kedved elmenni valahova. Barátnőm is mikor ismerkedtünk úgy hívott el moziba, hogy filmekről beszélgettünk, volt egy, ami tetszett neki, csak megjegyezte, hogy nincs kivel elmennie. Valamiből éreztem, hogy most jön az a válasz, hogy "elmegyek én veled". Ha meg nem jön be, akkor kérdezd meg, hogy nincs-e kedved elkísérni. Persze nem feltétlen moziba kell hívni, csak példa volt.
2014. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elmondanám neki, de félek a reakciójára.

Pedig szerintem ő is "szeret", de csak barátilag:)

2014. aug. 18. 18:33
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, azthiszem ma hosszú beszélgetésem lesz :)
2014. aug. 18. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy lány van a dologban? Lehet hogy ő is azt várja, hogy írj neki, de most komolyan.
2014. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De a legtöbbször én írok rá és már kínos egy idő után, persze ő is ír, csak mikor én teszem akkor nem tudom, hogy zavarom-e vagy valami
2014. aug. 18. 18:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt, hogy csak én írtam egy lánynak, aztán kezdtem hülyén érezni magam, és megkérdeztem, hogy ez miért van, mondta hogy ő nem szokott írni senkinek, csak ha írnak neki... aztán összejöttünk:D bár nem volt tartós kapcsolat, de ez nem lényeg


Mondjuk ez elég nagy fekete pont neki, hogy ha szinte csak te szoktál írni először

2014. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!