Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MMiért nem tudja a lány...

MMiért nem tudja a lány eldönteni, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Kétszer is elutasitott, amikor eléálltam, és elvileg van valami titkos szerelme.


Mégis, néha megváltozik a beszédstílusa hozzám: lassabb, aranyosabb, magasabb hangja lesz, lágyabb, "bujább". Amikor rólunk beszélünk, már nemegyszer lett könnyes a szeme, elérzékenyült. Egyszer véletlenül összefutottunk az utcán: meglepődött, megszeppent. Buliban gyakran látom, hogy engem néz, figyel.


Csak már elég régóta ez van, eldönthetné...


2014. aug. 18. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő se tudja, hogy mit akar! Ez ellen te nem tudsz tenni , neki kell eldönteni, hogy mi legyen de nyilvánvaló hogy bejössz neki ! :)
2014. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rossz kimondani, de hónapok óta nem tudja eldönteni. Szerintem hazudik önmagának - én mindenesetre mást (is) keresek.
2014. aug. 18. 21:30
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ő lenne a legboldogabb és legbiztosabb a dolgában, ha úgy látná, hogy te is csak őt szereted, de épp azért, mert te közben mást is keresel, nem látja úgy, hát inkább tartja a távolságot, még ha az fáj is neki.
2014. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
őőő, félévig csak őfelé tepertem, őt vártam, ezt tudja is. Csak most próbálok másfele kacsingatni
2014. aug. 18. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!