Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan nyissak felé?

Hogyan nyissak felé?

Figyelt kérdés
Németországban élek,és dolgozom.LIDL-ben dolgozik egy pénztáros kb. velem egykorú nő.Márcsak miatta is odajárok vásárolni,na meg útba is esik.Nincs merszem jobban közeledni felé,pedig úgy látásból ismer már,és multkor is nagyon kedves volt.A nézésével,meg pár szót ha tudtam vele váltani.Nyilván neki ez munkahely,nem állhatok le vele trécselni,mikor amúgy is hosszú sorok vannak.Mit tegyek?
2014. aug. 18. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
<html>
2014. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

mivan? egyébb értelmes gondolatod nincs,úgy látom.Akkor mi a f@s.znak offolod szét?Idióta...

2014. aug. 18. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj ki elé munka után. :)
2014. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pl kérd el a telefonszámát valahogy
2014. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagy még arra gondoltam,hogy van egy lakótársam ő régebb óta él itt,hátha tudja a nevét.S,akkor talán facebookon bejelölném.Vagy ráírnék,de kitudja.Vagy várjak még vele,és hátha többet tudnék vele beszélgetni idővel...Én türelmes vagyok.Az is elég ha látom naponta :)
2014. aug. 18. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát először mindenképp a szokásos jelek, próbálj a szemébe nézni, köszönj neki mosolyogva stb. Aztán ha látod rajta az érdeklődést, akkor majd alakul a szokásos módon... Viel Glück...
2014. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
uhh de nehéz helyzet..ha munkahelye elött megvárod még azt gondolná h vmi aberált kukkolo vagy szal az felejtős
2014. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja lol,az tényleg tolakodó lenne... amúgy 2 műszakban dolgozik.Szerintem,úgy nem annyira gáz,ha veszek valamit.mondjuk naponta 1-2szer szoktam csak menni.De nem azért,hogy őt sasoljam.... hanem mert tényleg 3perc gyaloglásra van tőlem.Csak 1-2 hete láttam,szerintem még új lehet ott.Pl ma is másik kasszánál volt,és meglátott kicsit mintha zavarba lett volna.Úgy kapkodott (tudom ez egy kiba..szott bolt,kapkodni kell ezerrel) na de mindegy,majd csak lesz valami.Bár nem élem bele magam,nincs kedvem kerülgetni utánna a helyet,emiatt.Azért nem akarom elkapkodni,sem elkurni.
2014. aug. 18. 22:07
 9/9 A kérdező kommentje:
most nem láttam,na mind1 fa.szom húzza bele.Amúgy is szar napom volt.Iszok pár sört,azt visszamegyek.....lesz ami lesz lol.
2014. aug. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!