Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, Hölgyek! Tényleg igaz...

Lányok, Hölgyek! Tényleg igaz az, hogy vonzó ha egy férfit láttok a kisfiával valahol? Ez izgalmas lehet?

Figyelt kérdés
Válófélben lévő,egyedül élő pasi vagyok.
2014. aug. 19. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, a nőknek fontos, hogy egy férfi jó apa is legyen.
2014. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nem. Nem kéne más gyereke, hétvégente sem szóval nem kezdenék olyan férfivel komolyan akinek már van.
2014. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem valamiért mindig az öcsémre emlékeztetne, aki még kicsi és néha az idegeimre megy :D
2014. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem a fia az könnyít a helyzeten :D Mert azért egy kapcsolatot megnehezít egy gyerek, aki csak az egyikfélnek saját.
2014. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket,bár kicsit letörve...
2014. aug. 19. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem se kéne más gyerek
2014. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem van gyerekem, és kifejezetten gyerekes férfinek örülnék, valamit valamiért alapon.

Nem tudom, negyven körül hol lehet ismerkedni normális emberekkel, de nem kell elásni magunkat csak azért, mert van gyerek, és nem vagyunk már 20 körül.

2014. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem,félreértések vannak. Nem más gyereke,hanem a fiam.Akivel kb hetente,el tudok menni valahová,és eltöltünk néhány órát lehetőleg kacagással,viccelődéssel.És a kérdésem nem igazán arra irányult,hogy kinek tudnék egy gyereket a nyakába sózni......erre nincs szükség,ugyanis van édesanyja.Tehát terhet nem igazán jelent.De persze,és nyilvánvalóan nem is a 20 éveseknek szólt ez a kérdés. röviden ennyi,köszi.
2014. aug. 19. 19:51
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Egyetértek,és köszi. :)Lám -lám ezek szerint nem csak én vagyok ilyen helyzetben?már kezdtem ezt gondolni. :)
2014. aug. 19. 19:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Dehogy:D Hasonló a korunk, csak én nő vagyok. Pont nem régen beszélgettem egy barátnőmmel, fogalmunk sincs, elvált nők 40 körül hol ismerkednek:D De nem is nagyon érdekel, majd jön az magától, keresgéljen a nyavaja:D
2014. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!