Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mik a tapasztalatok...

Lányok mik a tapasztalatok amikor itt valaki azt kéri hogy kép alapján véleményezzétek?

Figyelt kérdés

Jók, rosszak, átlagosak?

Test, arc


Kor is jöhet, tiétek, is és nagyjából az eddigi fiúkat is akiket láttatok (átlag életkor)


2014. aug. 20. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én legtöbbször azt látom, hogy egész jóképű, vagy átlagos srácok, viszont valamiért nulla önértékeléssel.


Sokszor nem a kinézetükkel van baj, hanem hogy fogalmuk sincs, hogy közelítsenek egy lányhoz...


Na meg nagyon sok lány is el van szállva magától, és a srácok pár ilyen kudarc után elhiszik magukról, hogy selejtek.

2014. aug. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is átlagosakkal találkoztam, vagy egész jól kinézőkkel.

Átlag életkort valahol 16-8 körül helyezném el.

2014. aug. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami kimaradt: többnyire a 14-18 közötti korosztályból szoktak ezzel megkeresni.


Én már 41 vagyok, tehát biztos más az ízlésem, mint a mai tizenéveseké, de többnyire én már azt is látom a képből, hogyan fog kinéz, ha férfivá érik...


De legtöbbször sajnos tényleg csak az önbecsüléssel van baj...

2014. aug. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sok befeszítős" képet küldenek mostanában.Egész jók is vannak meg röhejesek is..16-28 éves korig.

Pénisz véleményt is kértek már sokan..na ja:)

2014. aug. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!