Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 21 éves csinos kíváncsi...

21 éves csinos kíváncsi biszexuális lány biszexuális és leszbikus lányokkal ismerkedne Borsod megyéből. Van itt olyan aki szívesen ismerkedne?

Figyelt kérdés
Pasik, kamu lányok, magukat lányoknak mondó pasik kerüljenek, teljesen felesleges írniuk! Fentebb egyértelműen leírtam, kikkel ismerkednék szívesen!

2014. aug. 20. 17:24
 1/8 anonim válasza:
Édes istenem, nem unod még?
2014. aug. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nicsak, egy lány a szomszédból itt gyakorin aki persze leszbikus...
2014. aug. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1/2-nek: Elég unalmas, hogy itt is mint a legtöbb net-es oldalakon, csak szinte olyanok írnak, akik kamuk, vagyis pasik, akik női névvel próbálnak ismerkedni biszex vagy leszbi lányokkal, ez már nagyon is unalmas. De bízom benne, hogy azért vannak még itt olyan lányok, akik valóban biszexuális beállítottságúak vagy leszbikusak!
2014. aug. 20. 20:19
 4/8 anonim válasza:
Oké, de ez a 20. ugyanilyen kérdésed.
2014. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Írtam neked privátot.

20/L

2014. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
irj :D
2014. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia, igen pasi vagyok nem magam miatt irok de a barátnőm borsodi és szivesen ismerkedne lánnyal, félre értés ne legyen én kimaradok!
2014. aug. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha az barátnőd szívesen ismerkedne lányokkal, akkor miért nem ő ír? És miért te?
2014. aug. 26. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!