Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy csajjal beszéltem facen...

Egy csajjal beszéltem facen eddig úgy jött le bejövök nek. Most is beszéltünk erre azt írta ho: ugy beszélj róla hogy rohadtul szeretem! De tényleg! Ez most egy jelzés nekem vagy én akarom nagyon hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 23:30
 1/5 A kérdező kommentje:
utána írta hogy nem nekem akarta írni
2014. aug. 21. 23:32
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Előfordul, hogy félrenyom, ha több fiúval beszél
2014. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
nézd szerintem ne gondolj semmi komolyra, a csaj több mint valószínű nem akar tőled semmit, én is lány vagyok és ez a félre nyomtam nem neked akartam írni duma hülyeség, én is szoktam ilyet, szóval ne haragudj hogy ilyen nyers vagyok de ne alltasd magad ebből nem hiszem hogy bármi is lesz, lehet félre értetted a csajt
2014. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne hallgass az utolsóra, tuti nem is lány.

Az elsőnek meg talán életében nem volt kapcsolata, és már belefáradt, ezért ilyen passzív.


Fogadd meg, csak te tudhatod, hogy komolyan akar -e valamit vagy csak ámít. Ha tetszik és szeretnél tőle valamit akkor próbáld a legtöbbet kihozni a chatelésből.

Ha félre is sikerül a dolog, ne aggódj legkésőbb 80 év múlva senki sem fog rá emlékezni, mert az a lány is egy halandó. Bár ha tényleg nem érdekled akkor viszont csak betudja majd bóknak és 2 hét múlva tovább lép. Esetleg ha úgy veszíted el, hogy jó a szöveged és elmondja a barátnőinek is akkor szemezgess közülük mert nekem egyszer így jött össze. Egy tök átlagos csaj tetszett nekem emberileg és minden jót írtam neki egyszer csak egy hónap után írja, hogy utál, kopjak már le idegesítem. Gondolom elmondta barátnőinek és rá 1 hétre a legszebb legaranyosabb barátnője rám ír, hogy ez a ***** milyen buta volt. Erre 2 napra már találkozgattunk.

Persze valami terjenghet a hátam mögött mert ő is csak úgy fél év után elkezdett gyűlölni. Pedig egy kevés túlzással nagyon jóképű vagyok, és a férfi tagom is több mint elég. Bár a fene fogja ezeket a nőket megérteni, de amíg egy is e kezeim között van csak kisebb kihagyásokkal semmi baj.

2014. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem folytasd a beszélgetés és ahogy az előttem szóló mondta hozd ki a legtöbbet a beszélgetésből. Én lány vagyok és velem csak mobilon fordul elő hogy másnak küldöm el az üzit. Ebből még bármi kisülhet lehet hogy jól jön össze de lehet hogy nem. Mindenesetre egy próbát mindenképp megér. Sok sikert!
2014. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!