Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egyik...

Miért van az, hogy egyik pillanatban érzelmes, a gyengébbik oldalát mutatja, (pl. ha valami rosszul esik neki kinyilvánítja, meg "panaszkodik") máskor pedig olyan semleges, mármint általános dolgokról beszélgetünk? 19L

Figyelt kérdés
A srác 18 éves.

2014. aug. 22. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert szerintem ez a normális dolog... Nem mindenki az a fajta aki képes folyamatosan hordani a poker face-t! Csak nem értem, h mi a gond ezzel :)
2014. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
leki okok...Azonnal hagys ott!(dilis mint en)
2014. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lelki*
2014. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs ezzel semmi gond. Szeretem az érzelmes fiúkat. :)
2014. aug. 22. 16:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak a pasik általában nem nagyon mutatják ki az érzéseiket, adott esetben sérelmeiket, azért kérdeztem.
2014. aug. 22. 16:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a pasik szeretik kimutatni a kemény oldalukat, de mondjuk nem mindig jó szerintem. Én szeretem ha egy pasi kimutatja vagy beszél az érzéseiről. Oké, ne a nap 24 órájában, de itt-ott :) Ha a párom beszél így, akkor megerősíti bennem a tudatot, h bízik bennem, h mer ilyenekről beszélni előttem, mert tudja, h nem nevetem őt ki, sőt segítek neki! :)
2014. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is örülök neki. Mi nem vagyunk együtt, csak jóban vagyunk.
2014. aug. 22. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt is veheted úgymond erős bizalomnak a srác felől:) Igaz, nem tudom, h te h is nézel rá (barát, vagy lehet belőle több), de ebből még akár szép kapcsolat is lehetne!
2014. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehetne, rajtam nem múlana. :)


Csak tudod, nem akarok lelki szemetesláda lenni. Mert lehet csak azért mondja nekem, mert nincs kinek másnak...de miért pont nekem?

2014. aug. 22. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!