Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem vagyok boldog a...

Miért nem vagyok boldog a barátnőm mellett, miért nem találok olyan lányt, akivel igazán összepasszolnánk és meglenne a hatalmas vágy is egymás iránt?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 18:01
 1/4 BlackSword ***** válasza:
Na, a gond ott van, hogy mellette vagy, és nem alatta/felette...
2014. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is szakíts a mostani barátnőddel. Ha már ez a kérdés megfordult benned, akkor később csak rosszabb lesz, hidd el. Az ő idejét sem rabolod feleslegesen, hogy olyan fiúval kelljen lennie, aki nem szereti igazán. Csak azért, hogy ne legyél egyedül nem kell egyből összejönni az első szembejövő lánnyal (gondolom ez történt, ha itt tartasz). Légy türelmes, ismerkedj, ne add föl, és idővel biztos lesz legalább egy olyan lány, akivel nagyobb lesz az összhang, és akinél azt fogod érezni, hogy vele érdemes lenne megpróbálni.
2014. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kellettem még más lánynak, mert ronda srácnak számítok nem vagyok egy tökéletes magasssűgú testtömegű szuper helyes arcú menő páwa srác...
2014. aug. 22. 18:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól még felesleges olyannal összejönni, aki iránt nem érzel szenvedélyt. Legalábbis olyan 50 alatt. Én is elkövettem már ezt a hibát sajnos. Attól, hogy te nem vagy helyes, még nem leszel boldog olyannal, akivel csak azért jössz össze, mert őt tartod a saját szintednek. Ez nem működik így. Szakíts vele, és állj neki megkeresni azt, akivel boldog lennél.
2014. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!