Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak nektek tetszene egy...

Férfiak nektek tetszene egy ilyen alkatú lány kicsit nagyobb mellekkel és vékonyabb combokkal valamint valamennyire husisabb hassal?

Figyelt kérdés

[link] ilyen alkat csak azokkal a változtatásokkal.

valamint ilyen has csak kicsit kisseb : [link]


sajnos nem találok olyat ami hasonlítana rám alkatban :/

Vörös haj,kékes-szürkés-zöld szemek,fehér bőr,szív alakú arc,telt ajkak.



2014. aug. 23. 22:17
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Értem ! Majd megkérdezem tőle :)
2014. aug. 24. 12:42
 12/25 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.
2014. aug. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene.
2014. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem meghízott, hanem ilyen alapból az alkata, örökölte. Barátnőm is ilyen géneket örökölt, szerintem nem csúnya, ha nem háj van rajtad, hanem olyan vagy, mint a képeken, akkor az szerintem szép. :) Ha meg meghíztál, akkor (nem akarok bunkó lenni, tényleg) ideje egészségesebben étkezni, sportolni. Otthon nekünk ki van téve a hűtőre egy nagyon dagadt nő képe, hogy ne együnk olyan sokat, hogy a szintjére kerüljünk :D De egyébkén szerintem szép a vörös haj :)
2014. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a második nő egy hatalmas cápa, nagy kihívás jól megmunkálni...

Persze kisfiúknak nem való - kevesek hozzá!:)

2014. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

Hát ha Neked így jó akkor másnak is jónak kell lennie, vagy hagyjon békén. Ha neked viszont ez így nem jó, akkor irány futni, biciklizni, kondizni stb.!

20/L

2014. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
A második képen lévő nagyon jól néz ki, ekkora mellekkel, bombázó kategória.
2014. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 bartha balazs válasza:
nm
2014. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 el keseredve válasza:
Ezzel az alkat kérdéssel, már komolyan mondom kifutnék a világból. Sok pasinak semmi nem jó, én vékony vagyok, azért nem vagyok, jó. de igy ismert meg 13 éve, és nem vagyok huszon éves sem. De senki nem mondja rám mennyi idős vagyok. "ezt nem én mondom, környezetem, ismerőseim, és akik megkérdezik" és hátast dombnak mikor kimondom. Nekem egy véleményem, van, a pasik alkatán is lehetne mit alakitani. :D De könyörgöm, az egészségnél nincs fontosabb. Jó igaz, aki tudja, hajlamos hízni, az tényleg oda figyelhetne.
2014. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

A második csaj alkata ekkora, hatalmas mellekkel, húú, tökéletes! Az első se rossz. Szerintem szörnyen csúnya, ha egy lánynak kicsik a mellei. Persze az se szép, ha kimondottan kövér, de ezek a lányok még nem azok.

A Vörös haj-világos bőr kombináció pedig még jobban feldobja. Például ott van Christina Hendricks, ő fantasztikus, egyszerűen tökéletes!

25F

2014. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!