Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányoknak van kedve ismerkedni...

Lányoknak van kedve ismerkedni? 14/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!:D

Elmondok itt pár dolgot magamról, ha tetszik esetleg, akkor írd kommentbe, hogy van kedved, és a korod, légyszives ;)

Szóval: 14éves vagyok, egy tatabányai fiú, és lányokkal szeretnék ismerkedni. (Nem csak barátságról lenne szó.)

Barátságos vagyok, és sok barátom is van.

Nem dohányzom (ha esetleg te dohányzol az nem baj ;)).

Nem fogyasztom alkoholt csak ha ünneplek valamit.

Nagyon érzékeny vagyok, KOMOLYAN.

Meg tudok becsülni egy lányt, magyarán ha van barátnőm, akkor más lányra nem nézek, MÁR akkor SEM, ha szerelmes vagyok, szóval hű vagyok.

Védelmező is vagyok, úgy értem, hogy ha bármi baj van, esetleg verekedés, vagy egy fiú fenyegeti azt akit szeretek, legyen tőlem 5évvel idősebb az illető, velem kezdjen ki ;)

Segítőkész vagyok, szóvak ha baj van, akár a legapróbb, rohanok, segítek.

Ezt most kicsit érdekes fogom megfogalmazni, de szeretek szeretni, és szeretem ha szeretnek.

Vicces vagyok, nagyon szeretek megnevettetni embereket, főleg lányokat, szeretem, ha vidám egy ember.

Romantikus vagyok, sokat bókolok, nem ÜRES bókokat mondok, hanem tényleg tiszta szívemből jövőt.

Hiányzik egy lány ölelése, keze, anyáskodása, jelenléte, csókja, szeretete.

Kedvenc filmem: The walking dead

Nem szeretem, ha egy lány megjátsza magát egy kapcsolatban, magyarán 'tetteti hogy szeret'.

Dubstepeket hallgatok pl. KDrew-Circles

Külsőleg:

-Magasság:180cm

-Haj: barna

-Szemszín: a pupilla körül vöröses-barnás, aztán citromsárgás-zöldes, és végül egy kicsi rész kékes-szürkés

Edzeni:nem járok, hanem otthoni saját gyakorlatokat csinálok

Hogy helyes vagyok-e, vagy nem, azt én nem fogom megmondani, mert nincs akkora egóm, hogy azt írjam, hogy én vagyok a leghelyesebb gyerek, mindenkinek más tetszik, más nevében nem beszélek, majd te megítélsz :)

Facebookot szeretnék használni: kizárólag a képek miatt

Tatabányai vagyok, de persze el tudok menni a környező városokba is (Tata, tardos, héreg, tarján, baj, vértesszőlős, tatabánya, szár, várgesztes, oroszlány, bokod, kecskéd, környe, kocs) :) maximum: Győr, Budapest!

Ha esetleg tetszenek a tulajdonságaim, vagy bármi, kommentbe írd meg, hogy ismerkedni szeretnél, de a privát üzenet is okés :)

14/F



2014. aug. 24. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Önéletrajz
2014. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lányoknak nincs, de nekem kevem is és cukorkám is van. Írj! 79/F
2014. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Benne volt a kérdésben, hogy azt írd meg kommentben, amit mondtam, szóval kötekedni ha akarsz ne velem, negatív szöveged tartsd meg magadnak, köszi :-)
2014. aug. 24. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne flegmázzál kiskancsó.
2014. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Facebookot is mondtam, de olvass is légyszives.

Észre lehet venni, ha fake egy facebook.... -.-

2014. aug. 24. 23:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz

13/l

2014. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Messzebb lakok de nekemis írhatsz!! 13L
2014. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kár hogy ilyen messze laksz:'(. A normálisabb fiúk mindig full messze vannak tőlem...
2014. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!