Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az mit jelent, ha a neten...

Az mit jelent, ha a neten összeismerkedtem egy lánnyal és még nem is találkoztunk, csak képcsere volt, de már becézgetjük, meg írogatjuk egymásnak hogy átölelnénk a másikat, meg összebújnánk, és már bókolgatunk is egymásnak?! (én 20F, ő 18L)

Figyelt kérdés
(nem kellenek olyan hozzászólások, hogy csak ****re kellek neki; meg a beszólások se!)
2014. aug. 25. 09:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pedig ténylegesen azt jelenti, hogy dugni akar veled
2014. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Azt, hogy idióták vagytok mind a ketten.
2014. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Azt, hogy szellemileg valahol a 12 évesek környékén ragadtatok.
2014. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Hagyjatok mar szegenyt -.- en is ugyanebben a helyzetben vagyok csak lany vagyok.. es meg tobb ezer ember is van igy szval le lehet rola akadni..
2014. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyszerű: virtuálisan próbáljátok megélni azt, amit személyesen nem tudtok a távolság miatt:)
2014. aug. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, és szeretne veled lenni. ennyi
2014. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Bejöttök egymásnak, ennyi.


Én azt ajánlom, hogy minél előbb találkozzatok személyesen is. Ismerkedjetek össze, töltsetek el időt, beszélgessetek. Ott majd eldől, hogy lehet e ebből valami vagy csak fellángolás - esetleg játék. Minél előbb átestek ezen, annál kisebb lesz a csalódás ha mégsem úgy sülnek el a dolgok ahogy előre gondoltátok.


Tudom, mert tapasztalat. Neten nem lehet megismerni senkit. Egy ismeretség elkezdéséhez ideális, de mélyíteni nem. Még akkor sem ha a bizalom a tetőfokon lángol.


Én ezt végig éltem, el is csesztem mert túl sokáig húztam a találkozót. Nem kellett volna. addigra kialakult bennem egy olyan ideál képe akibe bele is zúgtam. Csak hogy az illető nem ilyen volt, és szemrebbenés nélkül ki is használt(a).


Találkozzatok, és sok sikert! :)


L

2014. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló nagyon vagány vagy! Leakadni..fúúúú
2014. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#1-es válaszolónak a #3-as válaszoló mondatával válaszolok: "Azt, hogy szellemileg valahol a 12 évesek környékén ragadtatok." Vagyis ragadtál, mert mindig van min. egy - aki ha direkt kiírja a kérdező, hogy NE - az a bizonyos aki csak azért is oda írja.


#4 köszike ;)


#5 lehet.


#6 én is így gondolom.


#7 megfogadom a tanácsodat. köszi! ;)


#8 nem vagány a #4-es, csak rendes!!

2014. aug. 25. 11:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szokott jönni a jó nagy pofára esés személyes találkozáskor....
2014. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!