Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk van más is itt, aki a...

Fiúk van más is itt, aki a külseje, testi adottságai miatt nem kell egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, túlságosan taszító, hogy kisfiús vonásaim vannak. A lányoknak csak a magas meg tökéletes férfias srácok jönnek be. Ősök se magasak, szóval én ilyen vagyok alacsony és kisfiús is, tudom, hogy ez taszítóó a lányok számára, de azért szoktam próbálkozni lányoknál, bár eléggé lehangoló, hogy akülsőm miatt nem kellek nekik. A kislányos lányok is inkább ilyen felnőtt férfinek kinéző 20-30-asokra buknak, ha ne idősebbekre.

2014. aug. 25. 16:03
 1/9 Zsebvirág ***** válasza:
Igen, vagyunk egy páran :(
2014. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha magas és kisfiús lennél, akkor lenne esélyed, de az alacsony srácok senkinek se kellenek.
2014. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

165 centi vagyok 60kg, nem egy szépfiú mégis volt már barátnőm... a férfiasság nem csak a testi adottságokban fellelhető.. annyiban van igazad hogy a tinilányok többségének tényleg ez az alapkövetelmény de nem mindnek :)

határozottság,magabiztosság,ész,humor - ha ezek megvannak akkor könnyen tudnál szerezni nőt:) utolsó 2-vel születni kell, az első kettőt pedig el tudod érni, mondjuk edzéssel

2014. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
2. én magas vagyok és kisfiús, mégsincs esélyem :) 180cm/62kg
2014. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de amíg használsz ilyen szavakat, mint "ősök" addig nem csoda, ha 14nek néznek.

Amúgy meg látszik, hogy nem ismered a nőket.

Én ismerek rengeteget, így mondhatni ismerem a nőket. És mindnek más az ízlése...

Egyik a vékonyat, másik a vastagot szereti és így tovább.

Inkább azt gondolom hogy veled a gond. Olyan nőkkel kéne próbálkozni, akiknek az ízlésébe bele férsz.Ha folyton ugyanabban a típusban keresed a neked valót, ne csodálkozz, ha ugyanoda jutsz mindig.

2014. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es: Küldj képet priviben! ;)
2014. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
itt vagyok :/ kover vagyok
2014. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igenm, hiába a sportos izmos testalkatom meg a 190 cm-es magasságom h nem vagyok jóképű.
2014. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 le tudnál fogyni ha akarnál
2014. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!