Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy nő a munkahelyen,...

Tetszik egy nő a munkahelyen, de hallottam róla olyan pletykát, hogy fiúnak született, csak később átoperáltatta magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, szerintem nem menne a dolog ezzel a tudattal. Viszont egyáltalán semmi férfias nincs benne, eszembe se jutott volna ilyesmi. Viszont bogarat ültettek a fülembe, de mégse kérdezhetek rá nála, hogy figyelj, te tényleg pasi voltál?
2014. aug. 25. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csajos, akkor engem nem zavarna!
2014. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Ha igy nem kell, a multjaval akkor hagyd beken. Kit erdekel mi volt? Mar csaj, es lelekben mindig is az volt. Ketlem hogy barmit is valtozna a heterosagod ha osszejossz vele, mivel o egy NO.

Ne bantsd meg es okozz neki problemat, ha ez igaz is...ismetlem a dolgot. Kit erdekel ha mar kinezetileg is csaj?

2014. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A pletykák nem arról híresek, hogy magas az igazságtartalmuk. 'i'-nélküli tartalmuk viszont rendszerint elég magas (i-gazság)
2014. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Megkérdezhetem, milyen munkahely ez? Mert ahol én dolgozom, lassan át lehetne keresztelni rémhírterjesztők országos egyesületére, de még nálunk se hallottam ilyen blőd szöveget.
2014. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Nyúlj alá:D
2014. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Valamikor a hangján észrelehet venni. :)

Egyébként olyat még nem hallottam, hogy péniszből vaginát csinálnak. Azért szerintem elég undorító lenne nő farokkal. XD

2014. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Utolsó: olyan műtét is van. Mármint, hogy péniszből vaginát csinálnak.
2014. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja olyan telleg van, multkor lattam is rola egy felgyorsitott videot a neten, marmint a mutetrol. csak eros idegzetueknek javallom. amugy meg siman megkerdezheted a csajt
2014. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok helyen megfordultam így ismerem az ilyen pletykákat, sokszor semmi alapja! De, ha téged ez ennyire befolyásol..

Amúgy sosem adtam a pletykákra, úgy tartom, hogy rosszindulatú munkatársak, vagy nagyon unatkoznak s jó dolgukba nem tudják mit csináljanak. És mi lenne, ha csak mint emberhez közelednél, beszélgetnél vele, megismernéd? Lehet értékes/ebb, mint akik ezt terjesztik róla. Persze te tudod, felülsz egy pletykának vagy sem.

2014. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehéz ezt kideríteni, nézd meg a facebook profilját, hogy milyen sulikba járt, kik az ottani volt osztálytársai és puhatold ki valamelyiktől, esetleg ha a tablóképen még Kovács Géza volt és utána Gézuka felszívódott de lett helyette egy Kovács Kriszta akkor tudod mi a helyzet. Aztán ha igaz a "sötét titok" akkor sunyítsz ezerrel ha meg nem akkor meg bűntudatod lesz, hogy mekkora egy suttyó vagy, hogy ezt lecsekkoltad.
2014. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!