Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejön egy fiú, de nem tudom...

Bejön egy fiú, de nem tudom hogyan kezdeményezzek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van ez a 16 éves focista.Ez a tipikus jó pasi,ésszel.És nem tudom hogyan nyissak felé,mert nincsen semmi közös témánk.Se egy suli,csak egy közös barát.De ő legjobb barátja és belém szerelmes.De én nem érzek iránta semmit.Már próbáltam tisztázni ezzel a közös baráttal hogy mi van de nem veszi a lapot és mindig próbálkozik.És lehet hogy szarul fog hangzani,de nagyon durván megfogott a srác külseje.A belső amit eddig tudok róla szintén nagyon bejön.Viszont ő nem jelez semmit.Se egy like semmi.EZ azért lehet,mert a barátját nem akarja megbántani?Vagy velem van a baj?Légyszi segítsetek.És bírom a poénokat,de csak ízléssel.:D 14/L

2014. aug. 26. 18:10
 1/4 Bad G-Sus ***** válasza:
egy focista , micsoda izles :D
2014. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
úgy kezdeményezz neki hogy, oda mész hozzá gyakran beszélgetni, érdeklődsz iránta. De ezekre feltétlen figyelj oda: ha beszélgetsz vele akkor mindig nézz a szemébe, testeddel mindig felé fordulj, ne idegeskedj előtte, ha randira hív, vagy csak találkozni akar veled, beszélgetni vagy ilyenek akkor ne utasítsd el, ne gondolkodj rajta túl sokáig, mert elveszti az önbizalmát, és mutasd ki neki hogy te is szeretnéd azt a randit, találkát... mutasd ki az örömödet. Remélem tudtam segíteni :) Ha bármi kérdésed van akkor nyugodtan fordulj hozzám.
2014. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatnak az tesz jót, ha a férfi kezdeményez és hódítja meg a nőt. A nő ettől érzi magát nőnek, a férfi pedig férfinak.
2014. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Persze de ősidők óta tudjuk hogy a nő választ valójában
2017. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!