Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Direkt hagyta volna, hogy...

Direkt hagyta volna, hogy meglássam a mellét?

Figyelt kérdés

Mivel rossz irányba nő a lábamon körmöm ezért kénytelen vagyok havonta levágatni egy műkörmösnél. Ez a műkörmös egy végtelenül kedves kis karcsú 24 éves nő, szőke rövid hajjal, gyönyörű puha kis kezekkel megáldva. Mindig jókat dumálunk mindenféléről, főleg magáról dumál sokat.


Egyik ilyen alkalommal sima topban volt melltartó nélkül és ahogy előrehajolva dolgozott végig láttam a mellét (olyan 75-80a), sőt a mellbimbója úgy állt mintha üveget készülne vágni vele. Végig úgy tettem mintha nem látnám, pedig elég nyilvánvalóan látszódott. Megjegyzést nem tett a végén, csak ugyanúgy mosolygott. Direkt hagyta volna, hogy lássam? Esetleg a végén kellett volna megjegyzést tennem? 20/F :D


2014. aug. 26. 21:24
1 2
 1/12 Nadiene ***** válasza:
50%
Célzás volt, nem vetted, bebuktad.
2014. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
meg kellet volna fogni rögtön neki
2014. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Kétlem, hogy izgatná a tudat, hogy egy 20 éves kis suhanc belát a felsőjébe. Engem legalábbis nem izgatna...

24/n

2014. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem direkt volt. Nem igaz h egy nő nem veszi észre h kint a melle, főleg amikor még melltartó sincs rajta.
2014. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
balfék voltál:D
2014. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves koromban mi ugyanezt csináltuk, csak kutyakölyökkel, akik lehajoltak megsimogatni, azoknak egytől egyig láttuk a melleit:D
2014. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1-nél a pont:DD
2014. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
1# Miért, hogy kellett volna ezt kezelnem?
2014. aug. 26. 21:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha így akar pasizni az baromi szánalmas. Jól tetted, hogy nem reagáltál, a hatást úgyis levette, elhiheted, ha neked szólt, fog még egyértelmű jeleket küldeni, de benne van a pakliban, hogy eleve nem hord semmit, s pont le*arja, ki mit lát:)
2014. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9# Valahogy nem tudom elhinni, hogy minden vendégnek mutogatná, és ha le is szarja, hogy látszik legalább az előtte lévő hölgy vendég ne elmondta volna neki.


Egyébként meg egy kis helyes szolid punk csajszi, és van piercing az orrán meg a jobb mellbimbóján is (amiről eddig tudok). :D

2014. aug. 26. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!