Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magyar férfiak az egész...

Nagi88 kérdése:

Magyar férfiak az egész világot (web-estül) egy kuplerájnak látják, ahol mindenkinek meg van a tarifája és mindenki megkapható pénzért?

Figyelt kérdés
Érdekes mód az osztrák vagy német, holland férfiak csak pont Budapestet meg esetleg a Kelet-Európát nézik annak. Miért?
2014. aug. 27. 03:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Gondolom kérdésed kiírásának oka a sok csalódás a neten keresztül, amit férfiak okoztak?

Ez az internet átka, a gátlások felszabadulnak, és a férfiak más irányból közelítik meg a témát, mint a nők.

Lehet, ezt már el kell fogadni, és nem rágódni rajta.

2014. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez eddigiek alapján jól vonom le a következtetést, hogy neked beható tapasztalataid vannak a magyar, német, holland, osztrák, szerb és szlovák férfiakkal, méghozzá olyan számban, ami autentikus statisztikai eredményt a témában?

Ebben az esetben nem értem a kérdésed lényegét :-P :-D

2014. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Szeretlek Magyarország!


caM008 rosszul következtetsz! ;)


Nem nekem, van mély tapasztalatom ennyi nációból, hanem az öt nációból álló közvetlen munkatárnőknek! ;)


Amúgy ~6-7 évet éltem Bécsben, ott amúgy minden náció van, de csak két párom volt és ha jól számolom, hét pasi fordult meg eddig és mind szerelemből az ágyamban.

2014. aug. 27. 10:23
 14/17 anonim ***** válasza:

"Amúgy ~6-7 évet éltem Bécsben, ott amúgy minden náció van, de csak két párom volt és ha jól számolom, hét pasi fordult meg eddig és mind szerelemből az ágyamban."


Lesz ott még egy pár :D

2014. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Vicces értem. Amúgy nem ott nem lesz. Budán élek ("bérlakásban" jó néhány éve már), ja és a teleket is megvettem itt ahova építkezni fogok. :P
2014. aug. 27. 13:16
 16/17 anonim ***** válasza:
Az ágyadra gondoltam, hogy ott lesznek még :D Amúgy a helyedben nem építkeznék jelenleg, nagyon sok az ingatlan, amit elég jó áron meg lehet venni. Bár nő vagy nem szégyen ha elbuksz. Amúgy meg, hogy válaszoljak a kérdésedre jól látod a helyzetet, manapság majdnem mindenkit meglehet kapni pénzért vagy valamié másért cserébe. Én magam is a szerelem híve vagyok, viszont közösülj ne nősülj! :D Viccet félre téve egyszer biztosan szeretnék gyerekeket és akkor talán hajlandó leszek megállapodni, viszont lagzit nem csinálnék, azért ,hogy valakiket etessek, aztán beállítanak a román étkészlettel inkább elmennék egy szigetre ott összeadna egy pap pár pezóért aztán itthon érvényesíteném azt ;)
2014. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ágyam melegét megoldom pasik nélkül is. :P


"Amúgy a helyedben nem építkeznék jelenleg, nagyon sok az ingatlan, amit elég jó áron meg lehet venni. Bár nő vagy nem szégyen ha elbuksz."


És mi van ha egyedi igényeim vannak? Amúgy Pont jó áron vettem a telket. És képzeld társasházat fogok rá építeni, és 99% nem fogok belebukni. Főleg, hogy ha leendő bérlőim is megvannak rá, már túl jelentkezés is van onnan a házból ahol lakom. ;)


Éppen szervezést és lebonyolítást tanultam, és ebben a szakmában dolgoztam Bécsben is. :P Te úgy mondanád kivitelezés. Ha nagyobbak lesznek a gyerekek (18+), egy időre már bontogathatják majd a szárnyukat a másik lakásokban. 17 év munka alatt nyugati fizetésből nem volt nehéz ezt össze spórolni, és akkor még ott van a nagyszüleim öröksége is.


Nem az ár, a minőség a lényeges. Ezt pont a mostani szakmámban és munkahelyemen látom a legjobban. (Alkatrész utánpótlás, főleg szervizek számára.)

2014. aug. 27. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!