Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért néznek le a lányok?

Miért néznek le a lányok?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban lakom Oroszlányon.. Ebben a városban sajnos minden lány lenéz, a külsőm miatt. Nincs egy olyan lány sem aki ismerkedne velem. :/ Tudom, hogy nem facebook-on kell ismerkedni, de több mint 200-300 lányt jelöltem be akikkel egy városban lakom és egy sem jelölt vissza.. 1-2 visszajelölt, de elküldtek a melegebbik éghajlatra.. Viszont van egy srác, aki hasonlóan néz ki mint én és őt körbenyalja mindenki.:( Népszerű a lányok körében sok barátja van pedig nem egy Adonisz.. :( Nekem miért nem sikerül lányokkal ismerkednem? 18/F

2014. aug. 27. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő biztos jófej :D Legyél vicces stb..
2014. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
biztos jobb a kisugárzása személyisége megjelenése stb... :) sok ilyen hülyeség
2014. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] Sajnos elállóak a füleim, de ennek a srácnak is elállnak... Egyszerűen fogalmam sincs, hogy ő miben jobb nálam... Bár lehet, hogy a humorérzéke miatt szeretik a lányok... :/
2014. aug. 27. 17:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a facebook arra való, hogy akit ismersz azzal tartsd a kapcsolatokat, és nem arra, hogy ott gyűjts ismerősöket. Menj ki a szabad levegőre és ott ismerkedj. Ja és nem csak a külső számít.
2014. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is elállóak voltak a füleim, én megműttettem azóta nincs velük semmi bajom. Bár ahogy látom téged annyira nem zavar, hiszen rövid a hajad.
2014. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A képen nem én vagyok, hanem az a srác, akiért minden lány odavan.. :(
2014. aug. 27. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát a linken lévö gyerek nagyon csunya
2014. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sem nézek ki jobban... :((
2014. aug. 27. 18:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos pofija van a kissrácnak :D Jó hát kicsit elállnak a fülei de ez van. De már a képről is sugárzik, hogy van önbizalma és ez sokakat vonz. Tényleg ne facebookon ismerkedj én se jelölök vissza ismeretleneket... Menj sportolj valamit ott sokmindenkivel össze lehet ismerkedni. Vagy próbálkozz valami netes társkeresővel :)

24L

2014. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!