Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam meg egy srácnak...

Hogyan mondjam meg egy srácnak akit nem is ismerek, hogy nem is akarom megismerni?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom nem csak a kinézet a lényeg, de nekem semennyire de jön be és így a fb profil által se...nagyon vallásos és a komoly zenét szereti. Na én ezeknek pont az ellenkezője vagyok. Egyik ismerősöm tegnap írta h van egy rendes ismerőse de még meg se mutatta meg meg se kérdezte h akarok-e egyáltalán ismerkedni ő már is belinkelt neki. Az a srác meg már bejelölt meg írt. De hogyan írjam meg neki kedvesen h én nem szeretném az agyát húzni, mert nekem nem jön be. Tudom előítéletes vagyok.
2014. aug. 28. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű. "Szia, bocsi de nem vagy szimpatikus nekem és nem szeretnék ismerkedni veled. Remélem megérted. Köszi Puszi"
2014. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy az, sok mindent ki lehet szűrni a külsőből is.

Ha még teljesen az elején vagy az ismerkedésnek, nem gond neki finoman megmondani, hogy bocs, ne haragudj, de teljesen más elképzelésem van arról, akit szeretnék megismerni.

Képzeld, ha már fél éve leveleznétek, és az első randinál derülne ki, hogy nagyon nem illetek össze. Na az már a nehezebb. :)

2014. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem tudom, hogy xy miért adta meg a linkemet, de én most jelenleg nem szeretnék ismerkedni.
2014. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Hát ne is gyere össze egy hitessel, mert qrva uncsi lesz hogy folyton meg akar téríteni.


pl írd meg neki ezt.

Szia.

Szerintem nincs közös érdeklődési körünk és nem egyeznek a nézeteink, nincs értelme így jobban megismerni egymást/komolyabb kapcsolatba bonyolodni.

2014. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Mindenkinek ment a zöld kéz, mert jókat írtatok! :)
2014. aug. 28. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!