Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ez így gáz lenne?

Szerintetek ez így gáz lenne?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, nem ismerem, de nem lakik túl távol tőlem és nagyon szívesen meg ismerném,. Emos a csaj, és én úgy hallottam hogy az emosok sokszor bunkók ismerkedésnél.


"Szia :) . Tetszel nekem, nem lenne baj ha be jelölnélek?" Szerintetek gáz lenne ha ezt írnám neki?



2014. aug. 28. 21:38
 1/5 anonim válasza:
Hát ez így elég tré :D Egyből rátörsz a lényegre, ez biztos :D
2014. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem ismerem az emosokat, de

a, ilyen szöveggel az anyukádba küldenélek

b, legalább egy ismerkedős szövegnél tanuljál meg írni csesszelek meg

2014. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én mondjuk először bejelölném, és ha szimpatikus vagyok neki, akkor visszaigazol, és csak utána írnék.
2014. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ránézésre egy emósnak csak egy másik emós lehet szimpi nyilvánosan. Írj neki valami őszitét ami legalább részben igaz. Gázabb ez, mintha azt írod, hogy megakadt a szemed a képén egy barátod ismerősei között és érdekelne milyen is ő valójában.
2014. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Soha ne ismerkedj Facebookoon.
2014. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!