Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/Férfiak! Nektek a klasszi...

Fiúk/Férfiak! Nektek a klasszikusabb, nem tesze ki mindent típusú lányok már nem is tetszenek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a mai 15-25 közötti pasik az olyan lányokat, akik nem teszik a melleiket, feneküket közszemlére, azok.már nem népszerűek az ilyen korosztályú fiúknál. Mi erről a véleményetek?

Persze nem arról beszélek, aki fiúsan öltözik, hiszen én is hordok miniszoknyát, virágos, csipkés ruhákat, sminkelem magam, befonom a hajam stb.. csak ízlésesen, nem teszek ki mindent...



2014. aug. 29. 16:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen lányok tetszenek, csak túl züllött vagyok én hozzájuk.. 20/F
2014. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Attól mondjuk hogy nagy a melle lehet hogy egy lelki nyomorék...szoval ez nem csak attol függ!


18f

2014. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
a "kiteszem lányok" sokkal vonzóbbak szóval a klasszikus inkább nem :)
2014. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel ki hogy öltözik.Csak ha pont az a stílus ami bejön,akkor.
2014. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk van lany akinek ilyen fiuk/ferfiak kellenek..

Mondjuk nekem tetszenek az ilyen lanyok, utalom ha pl olyan ruhat vagy szoknyat huznak hogy kint fel segguk.. Vagy ha kint fel melluk meg majdnem a bimbojuk is, nem egy ilyen lanyt lattam..

16/f

2014. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezért gondoljuk az, hogy külső alapján ítéltek! Mert azzal flörtöltök, aki olyan, hogy közszemlére teszi mindenét. L
2014. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

#6


Ez igazából önbizalom hiányból fakad. Ha meglátnak egy ledérebben öltözött lányt inkább flörtölnek, mert ösztönösen úgy érzik, hogy ha így öltözködik "bevállalósabb" és kisebb eséllyel kapnak kosarat.


Nos és ne feledjük, hogy tetszik vagy nem tetszik a férfiak vizuális lények, és szexuálisan impulzívabbak. A mona lisa-t is elérakhatod mint remekmű akkor is félre fog nézni ha két mellet lát. Az fogja jobban felkorbácsolni a pillanatnyi vágyát, és kelti fel a figyelmét elsőre amelyik kevesebbet takar.


Ezen lehet könyvtárnyit is lovagolni, ez mindig is így volt és így is fog maradni, mert ösztönösen azt veszi észre és kész.

2014. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szóval ha pasit akarsz, akkor legyél ri**nc.

#6 voltam.

2014. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nos nem szükséges ha nem akarsz. Én pillanatnyi vágyról beszéltem :)

Vannak a szerető és vannak a feleség típusok. :)

Nem a "kirakom a mellem" -et fogják megkérni. (ha van esze :) )


Viszont aki nem azonnal kelti fel a figyelmet így, annak más módon kell. Értelemmel, stb... És az a megfigyelésem, hogy aki nem az ilyenre figyel, és nem ilyen nőt keres a szemével az bizony hajlamos a mellek felé csábulni :)


Szóval pillanatnyilag minden babért learatnak a kis szoknyás lányok, de hosszú távon nem ők szoktak nyerni :)

2014. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
6-os! Pontosan! Ez a mai világ :(
2014. aug. 29. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!