Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gynecomastia, valakinek volt?

Gynecomastia, valakinek volt?

Figyelt kérdés

azt olvastam hogy lehet hormonvaltozas miatt , de mar nagyon elegem van belole ...

Gatol az ismerkedesbe , nagyon cikinek erzem

foleg mivel kicsit mackos alkat vagyok jobban latszik

leadtam par kilot de nem valtozott .....

olvastam hogy van muteti beavatkozas , ha valakinek volt ilyen irja le legyszives hogy meddig volt , gatolta-e az ismerkedesbe

es meg egy kerdesem lenne eszrevettem ha nyomkodom akkor visszahuzodik , ha nyomkodom mit arthatok vele ?

elore is koszonom ! 16 F , es kb olyan 3-4 eve van



2014. aug. 29. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nem nyomkodd, ne zabálj annyit majd eltűnik ahogy nősz, kenegesd ilyen feszesítő szarsággal szerintem
2014. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hany eves koromra mulik el ? kb

mondom hogy leadtam par kilot , nem mondanam magamat kovernek

2014. aug. 29. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
ha tartod a súlyod 1 év alatt tuti elmúlik csak sportolj rendszeresen, nem ártana egy kis izomtömeg növelés zsír nélkül, ha tenni akarsz valamit akkor ez a legjobb, fejleszd a mellizmodat és el fog tűnni, e hozzá arányosan nőjön a többi testrészed is ( persze ami nőhet ) és csak izomban
2014. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha évek óta megvan nem fog elmúlni, ne áltasd magad, és ne hallgass az előttem íróra. Két módon lehet eltüntetni: 1. gyógyszerrel(ez a jobbik eset, ha szerencséd van elmúlik, viszont ez nem 100% közel sem) valamint a 2. lehetőség a műtét.
2014. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fiszliktoty válasza:

Az én esetem is hasonló volt. 16 éves koromban beállt hormonváltozás miatt elmackósodtam, és megnőtt, kihegyesedett a bimbóm. Pontosan tudom hogy miről beszélsz mivel én is átéltem ezeket a dolgokat.


Mielőtt bármit is tennél, érdemes lenne levinned a testzsír % -odat kb 15 %-ra. ( olvass utána interneten hogy ez pontosan mit jelent. ) Én semmiképen nem ajánlok neked sebészeti beavatkozást, mivel a hormonháztartásod még semmiképp sem fejezte be a dolgát, így alakíthatsz rajta kb úgy 18-19 éves korodig. Mindenképp érdemes lenne egy szakértő véleményét megkérdezni abban az esetben ha a diéta nem segített.


Anno én is nyomkodtam, csípkedtem, csak hogy visszahúzódjon a bimbó a " normális" állapotába, de sajna amint meleg érte visszament a kúpos állapotba. Bajod nem lesz tőle, de semmiképp sem megoldás.


( ui.: 2 hete estem át egy ilyen jellegű műtéten, szal ha abban gondolkozol, azt is le tudom írni. )


Remélem segítettem. _

Ha kérdésed van írj bátran!

Ádám

2014. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!