Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vége lessz ennek valaha?

Vége lessz ennek valaha?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt egyetlen komoly kapcsolatom sem, pedig folyamatosan próbálkozom. Általában be is indul a dolog, de sosem tart tovább egy-két hétnél. Az egyik szerint nem vagyok elég érdekes, a másik szerint meg túl vad vagyok hozzá, és túl sok mindent csinálok egyszerre. Volt olyan kifogás is, hogy nem töltök vele több időt. Ezt mondta egy három hetes nyaralás után, amin végig együtt voltunk sülve főve. ( Egyébként ez volt a leg hosszabb. Másfél hónap.) Már a hócipőm kivan az egésszel. 24 évesen még nem tartok sehol a párkeresésben.

24/f



2014. aug. 30. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
A lesz egy sz.
2014. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
szerintem a "lessz" miatt van az egész :(
2014. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem helyesírási tanácsot kértem, ( ami egyébként hardverhiba miatt van) hanem választ, véleményt. Az offolásokból pedig nem kérek. Se a trollkodásból. Köszi.
2014. aug. 30. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha pozitívan állsz hozzá plusz a "lesza.romm majd eljön az ideje egyszer" mentalitást felveszed akkor majd meglátod, hogy sokkal több lehetőséged lesz. Elhiszem, hogy zavar, de valószínűleg túlságosan rágörcsölsz az egészre. A pozitív gondolkodás nagyon sokat segít, ezt már tudósok is bizonyították. A lényeg, ne rágódj a félresikerült kapcsolatokon, előre nézz és figyeld a lehetőségeket.
2014. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Hanem hejesirasi tancsácsot kérté' akko tekincsd ugy h valami + kaptá.


Egyébként, szerintem nem olyan vészes a dolog, bár én is hasonló korban vagyok, de nem is keresek partnert. Hülye lennék, élni jobb. Használd ki őket aztán 1 hét múlva mást viszel haza és így tovább... :)

2014. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kitombolom magam korszakom már véget ért. és nem akarok visszatérni bele. Az érzéseim, és a lelkiismeretem amúgy sem engedné.
2014. aug. 30. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!