Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk és lányok! Válaszolnátok...

Fiúk és lányok! Válaszolnátok erre?

Figyelt kérdés

Ha valakivel ismerkedsz neten (nagy távolság miatt neten), mennyi idő múlva találkoznál az illetővel?


Lányok, minimum mennyi időnek kell ehhez eltelnie nálatok?

Fiúk, maximum mennyi ideig húznátok neten a beszélgetést, mi után vesztenél motivációt a lány élőbeni megismerésére?


Adottságok: lelki társak vagytok, minden nap beszéltek, majdnem mindent tudtok már a másikról.


2014. aug. 31. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:

3-4 hónap után találkoztam az illetővel, addig minden nap beszéltünk, megismertem amennyire csak lehetett és végül nem bántam meg ...!

21/L

2014. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8 nap
2014. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Óvatosan ismerkedj a neten, ott bárki kiadhatja magát bárkinek vagy bárminek én óvatos voltam egyszer mégis beszoptam.


Volt egy lány akivel hasonlóan jellemezném azt a kapcsolatot (szerencsére már vége) mint amikkel fent körül írtad és nagy pofára esés lett a vége.


22F

2014. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, milyen távol lakik. Mert ha mondjuk egy városban lakunk, akkor akár 1 hét után is, ha messzebb, akkor azt mire összeegyeztetjük kinek mikor jó stb....(az utóbbinál olyan 1 hónap szokott eltelni).
2014. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Évekig írtunk ès semmi se lett belőle.Túl nagy volt a távolság.Jól elszórakoztattuk egymást.

Már egy éve nem írunk.

2014. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a barátnőmmel 3és fél hónapot vártunk, 15/f itt ismertem meg, kb olyan ahogy leirtad, 70 kmre lakunk egymástól
2014. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretme a barátnőmet, akár évekig is húztam volna a beszélgetést, de csak akkor ha mellette lehet barátnőm

6os voltam

2014. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Ha nagy a távolság,akkor egyáltalán nem is mennék bele.

Számomra az egy hónap ideális volt a lánnyal,aki mostmár a barátnőm.

2014. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyszer volt egy ilyen lelkitársas dolog...majdnem 3 hétig beszélgettünk mielőtt találkoztunk. csak azért ilyen sokáig mert tényleg nagy volt a távolság (kb. 800 km)
2014. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2,5 hónapot vártunk, de csak mert messze lakunk egymástól, és a munkám miatt csak így volt több szabadnapom egymás után.
2014. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!