Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek keressek párt a...

Szerintetek keressek párt a magam országában?

Figyelt kérdés
Szlovákiai de magyar anyanyelvű és származású vagyok. Nem tudom hová tartozok. Az baj ha magyarországi férfiak érdekelnek? Azt magam sem tudom, hogy miért. Olyan rossz ez, nem tudom, hová tartozok....

2014. aug. 31. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress itt, lessz jelentkező bőven, Magyar vagy hogy hova születik az ember.arról nem tehet sok sikert35F
2014. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
keress
2014. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kell különbséget tenni itthon vagy máshol élő magyarok között. Én itt lakok szinte az ország közepén (Kecskemét), viszont vannak erdélyi és vajdasági barátaim, ismerőseim, akiket interneten ismertem meg, és néha még össze is járunk egy-egy hétvégére bulizni, szórakozni.
2014. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan párt válassz amilyet szeretnél!

Arról meg, hogy a nagyhatalmak hová húzták meg a határt nem te tehetsz. Már hallottam felvidéki magyaroktól hogy ott is és itt is hazátlannak érzik magukat-én ugyan csak a saját nevemben mondhatom, de ugyanolyan magyaroknak tekintem a felvidéki; kárpátaljai, erdélyi és vajdasági honfitársaimat mint saját magamat. Ha Magyaroszágon kívánsz élni akkor Isten hozott és érezd jól magad!

2014. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!