Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg egy internetes képből...

Tényleg egy internetes képből már a mai nők eltudják dönteni, hogy tetszik-e az illető vagy nem?

Figyelt kérdés

Szerintem egy kapcsolathoz, szerelemhez csomó minden kell, nem lehet egy kép alapján megítélni a dolgot. De nagyon sokszor azt tapasztalom, hogy egy kép alapján már eldöntik, hogy ismerkednek-e veled vagy nem. Miért nem lehet adni esélyt, hogy jobban megismerjék a másikat és akkor a külső megszépül majd.


"Ahogy egyre inkább megismersz valakit, minden külső tulajdonsága apránként elhalványul. Már nem számít, milyen színű a haja, vagy hogy milyen magas - idővel sokkal inkább a lelkét figyeled, nem a külsejét. Ezért mondják azt, hogy igazán a másik ember belsőjébe szeretünk bele; a külseje után persze vágyakozhatunk, tetszhet nagyon a szeme vagy az izmos hasa, de ezeket csak a szemeddel szereted, nem a szíveddel! Mikor úgy igazán megismersz és megszeretsz valakit, minden külső hiányossága vagy hibája eltűnik. Ez a szeretet lényege a tökéletlenségek mögött meglátni valakiben a szépséget."


2014. aug. 31. 18:57
1 2
 1/13 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem sem lehet egy kép alapján egy embert megítélni.

Nekem sokat számít a személyes jelenlék, akkor a nonverbális jelek is hozzá adódnak a dologhoz.


Arról nem is beszélve, hogy a fénykép sokszor csal... és nem pozitív irányba.

2014. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mért, és a mai férfiak? Mért kell általánosítani folyton?

21/f

2014. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tudod megmondani egy kép alapján, hogy pontosan milyen ember, de azt igen, hogy első ránézésre szimpatikus-e vagy nem.
2014. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2. válaszoló, akkor le kell süllyedni a szintjére?
2014. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon nem tetszik, akkor akármilyen tulajdonságai vannak, nem fog tetszeni.
2014. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
6. akkor rád ez az idézet nem igaz :)
2014. aug. 31. 19:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Interneten ez valahol természetes.


Ha nagyon nem tetszik nekünk az illető akár nő akár férfi akkor annak annyi.

2014. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De olyan hogy belő miatti megszépülés, tehát nagyon visszataszító volt az illető, de belső miatt megszépült, olyan nem létezik?
2014. aug. 31. 19:08
 9/13 anonim ***** válasza:

"Már nem számít, milyen színű a haja, vagy hogy milyen magas - idővel sokkal inkább a lelkét figyeled, nem a külsejét."

Nem teljesen értek veled egyet. Mert akkor is van valakinek egyfajta ízlése, ami megvan, adott, tehát ha valakit nem találok vonzónak külsőre, akkor hiába nagyon kedves, aranyos az az ember, ha nem a zsánerem, ha nem vonzódom hozzá, akkor nem mindegy, hogy hogy néz ki. De a fénykép sokszor mondjuk tény, hogy nem olyan képet ad, mint amilyen a valóság. De ha valakinek abszolút egy számára egyáltalán nem vonzó ember küld képet, akkor ahhoz már egy fénykép is elég. Mondok egy példát. Nekem abszolút semmilyen körülmények között nem jön be egy rocker stílusú srác (nem akarok senkit megbántani, semmi bajom a rocker stílusú emberekkel, csak nekem nem jön be ez a stílus). Akkor a feje tetejére is állhat ez az ember, hiába találkozom élőben is vele, tudom, hogy nem fog akkor sem bejönni. És ehhez elég egy kép is. Hosszú haj, fekete cucc, stb. Nem jön be és kész.

Vagy nem tetszik abszolút külsőre, mert mondjuk "csúnya" és úgy "csúnya", hogy élőben sem lenne helyes még egy kicsit sem számomra.

De tény, hogy ha valaki átlagos, ha van benne valami vonzó, de éppen a kép nem mutatja, akkor az változhat egy személyes találkozás során.

Viszont egyfajta vonzódásnak lennie kell. Egy kicsit legalább valaminek kell benne tetsszen, hogy a kevésbé vonzó dolgok eltörpüljenek. De ahol abszolút semmilyen vonzalom nem alakul ki, még egy kicsi sem, ott esélytelen a dolog.

Én mindig azt mondom, hogy igen, tény, hogy a belső is sokat számít, az dominál inkább, de a külsőt sem lehet elhanyagolni. Egy alap vonzalom kell! És ha az nincs, akkor veszett fejsze...

2014. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Arra neten nincs esély. Csak 1.000.000-ból talán 1.
2014. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!