Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit h tegyek észrevegyen?

Mit h tegyek észrevegyen?

Figyelt kérdés
sziasztok van egy fiú aki nagyon tetszik nekem még régebben majdnem féléve ismertem meg egy szórakozó helyen és odajött hozzám felkért táncolni de nem akartam vele menni mivel barátnőm roszzul volt és nem akartam itthagyni ezért nemet mondtam és ő azóta csak néz de sose jönn oda hozzám szerintem zokon vette az elutasításom és kiderült h ugyanott lakunk de sajnos azóta nem is próbálkozott és én nem merek hozzá oda menni és nem tudom mit csináljak minden jótanácsot megfogadok.
2014. aug. 31. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Rakd ki a melleidet, egyből odamegy hozzád
2014. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pussy_Slayer válasza:
Mondd azt h szia bocs a multkoriert a baratnom rosszul volt de talalkozhatunk valamikor
2014. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
tényleg menj oda hozzá és mond h a barátnőd rosszul volt és beszélgessetek. Esetleg kérd fel táncolni :)
2014. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha én kérem fel az nem ciki mivel ez a fiú dolga...:/
2014. aug. 31. 19:26
 5/7 Pussy_Slayer válasza:
Fiú dolga , fiú dolga.. akkor ne táncolni kérd fel csak beszélgesseteg
2014. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kisboltos ***** válasza:
ő nyitott, visszautasítottad (most mindegy miért), ezért most nem várhatod el tőle, hogy megint nyisson. ha akarsz valamit most neked kell nyitnod. felkért táncolni, biztosan tetszel neki, akkor meg mitől félsz?
2014. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a miért nem mentél el vele szöveget tartsd meg egy későbbi alkalomra, legalábbis én mint pasi tuti nem hozakodnék elő ilyennel, hogy fél évig nem voltam elég "tökös" megszólítani.


Oda kell menni, beszélgetni vele, aztán ha látja, hogy érdeklődsz utána talán megint bepróbálkozik.


amúgy meg milyen duma már ez, hogy a fiú dolga? ha van valaki aki tetszik és sose megy oda hozzád akkor inkább lelépsz egy taplóval aki bepróbálkozik?

2014. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!