Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan 20 és 30 év...

Vannak olyan 20 és 30 év közötti nők, akik félnek a férfiaktól, de tudják, hogy sürgősen lépniük kell, mert férjhez akarnak menni?

Figyelt kérdés
(Azért tettem fel a kérdést, mert férfiként érdekelnének az őszinte válaszok, és - bár nem félek a nőktől - néha nekem is nehezen megy az ismerkedés.)

2014. szept. 1. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyennel beszelgetek:) Itt talaltam! Ertekes no! 27/f
2014. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

25 vagyok és nem is az, hogy félek, csak mivel még nem volt igazán hosszan tartó komoly kapcsolatom (max. 5 hónap, de utólag rájöttem, hogy az sem az igazi volt), így eléggé tartok tőle. Nem a félelem szót használnám.

Sürgősen és mindenáron viszont nem kell pasi.

2014. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is félek az elköteleződéstől...
2014. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak 3 kapcsolatom volt, a leghosszabb 1 évig tartott. Most vagyok 27, és már nem nagyon reménykedem. Persze hiányzik az az érzés, hogy szerelmesek belém, hogy van társam, de ha épp nincs senki, aki ezt meg tudná nekem adni, akkor nincs. Már kezdek lelkileg készülni arra, hogy végleg egyedül maradok.
2014. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!