Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Az neketek bejön, ha...

Lányok! Az neketek bejön, ha egy srác gitározik?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 20:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

-.-" Öcsém. Utálom ha valaki azért vesz kezébe gitárt vagy akármilyen hangszert hogy azzal csajozzon vagy menőzzön.

Én is gitározok. Egyik haverom megtudta rögtön elszaladt és 50 ezerért vett ő is egyet magának. Még aznap este ment fel a menő nagy rocker gitáros kép a facebookra, aztán azóta 2 akkordot és 0 számot bír eljátszani. Viszont egy jó darabig menőzött vele hogy hát neki igenis van gitárja. Még az iskolába is bevitte körbemutogatni hogy neki ilyen is van. Persze mikor megkérték hogy mutasson is valamit akkor ő nem akar hangoskodni meg a többi magyarázat. (el lehet képzelni hogy mennyire zavarja az embereket egy elektromos gitár magában, erősítő nélkül a parkban ahova egy általános és egy középsuli van kieresztve)

Jah, gitárja az van neki....

A másik hogy pont ezek miatt vannak az emberek ilyen előítéletekkel mint amit fönt leírtam (jogosan). Pont emiatt basszusozok inkább. Arra senki sem mondja azt az ilyenek miatt hogy "csak feltűnési viszketegségből csinálod". Csak akkor meg megtalál a másik típus hogy "Persze mert 6 húrral nem megy mi?" és ezeknek az sem elég ha kölcsönkéred tőlük kicsit a gitárt és a poros földig alázod őket egy-egy szólóval azt is megmagyarázzák...


Áhhh! Egyszóval FIÚK! Ha csajt szeretnétek akkor vegyetek egy menő elektromos gitárt és pózoljatok vele jó hangosan, vigyétek magatokkal mindenhova és mindenkinek úgy mutatkozzatok be hogy ott van veletek. Csak jusson minden alkalommal eszetekbe hogy meggyalázzátok a hangszert és elveszitek minden lehetőségét.


Ne értsetek félre! Nem akartam senkit se megbántani csak a divatmajmokat akik pózerkedésből vesznek egy gitárt hogy tána álljon magában míg mutogatni nem kell. Aki tényleg gitározik és játszani is bír rajta annak tiszteletem, és minden jót kívánok. A fenti sorok nem rájuk vonatkoztak.

2014. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!