Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet olyan emberekkel...

Hol lehet olyan emberekkel ismerkedni akiket komolyan érdekelnek a természettudományok?

Figyelt kérdés
Szeretnék az enyémhez hasonló gondolkodású embereket megismerni. Szóval gondoltam, hogy pl egy kávézó, valamelyik term.tud. egyetem környékén, ahova főképp azok az egyetemisták járnak akik abba az egyetemre. (ezt most nagyon nem sikerült megfogalmaznom... :/) Ötletek?
2014. szept. 1. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
en szeretem a termeszet tudomanyt bar sokat nem ertek hozza :c 16/f
2014. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is nagyon érdekelne, mert az orvosi karon csak biológia-kémia beállítottságú barátaim vannak, én meg imádom a fizikát, csillagászatot, informatikát (ahhoz egyáltalán nem értek, csak úgy általában lenyűgöz :D) de a többiekkel nem lehet ilyesmiről beszélgetni.

Szerintem keress sci-fi klubbokat, vagy valami önképzős csoportos dolgot, ott esetleg sikerrel járhatsz. Ha pesti vagy, nemrég találtam egy Gólem-művek nevű kávézók, nézd meg a pofalexikonban, elég érdekesnek tűnik, csak sosem jutok el :(

19/L

2014. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az a baj az egyetemistákkal, hogy általában már herótjuk van attól, amit tanulnak és szabadidejükben már nem nagyon van kedvük ezekről beszélgetni. saját tapasztalat. (előző voltam)
2014. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen lánnyal beszélgetnék szívesen Baranya megyéből. De sejtem, hogy a jelentkezők száma 0 lesz. :)
2014. szept. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl. itt lehet... :)
2014. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!