Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek felé?

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a középsulit, ugye egy rakat új csaj van, ezeknek a nagy része szép is.


Van egy, aki valamiért nagyon megfogott (hasonlít egy lányra, akit úgymond "az első szerelmemnek" hívok, 12 évesen találkoztunk egy táborban, aztán még 1x, valamiért nagy nyomott hagyott bennem, de már több mint egy éve nem beszéltem vele, valamiért mindig a hozzá hasonló lányokat keresem), szeretnék neki "jelezni".

Mivel az első héten nem szeretnék senkit "elhívni randizni", ezért csak jelezni és pár szót beszélni szeretnék vele.


De az a baj, hogy (nem szépítek) k~rva szar az iskola és egyszerűen senkit nem találsz meg.

2 emelet van (+ földszint), de nagyon gyorsan el lehet tévedni (emiatt 2 nap alatt már összesen 50 percet késtem).

Meg, ha meg is találom akkor sem úgy megy, hogy odamegyek hozzá és satöbbi, mert mindenki ordibál.

Nem buszozik, mert ott lakik a városban, tehát ez is kiesett.


Esetleg órán, vagy valahol hogy tudnék neki "jelezni"?

Tehát ami nem a legegyértelműbb, de nem is hiszi azt, hogy tikkes vagyok.

Nagyon félénk vagyok, tehát korábban más lánnyal próbáltam szemezni, de amikor pont észrevett volna, gyorsan elrántottam a fejem és elkezdtem remegni.


Mit tegyek?


2014. szept. 2. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmadat, mert az nincs.
2014. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014-et írunk tehát facebook :D
2014. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!