Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fúk! Veletek történt olyan,...

Fúk! Veletek történt olyan, hogy egy lány barátotokba beleszerettetek vagy megtetszett nektek?

Figyelt kérdés
Mennyi idő ismeretség után? És mi volt az oka, hogy máshogy kezdtetek rá nézni? Sztorik érdekelnek .

2014. szept. 2. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt, igen.

Amikor megismertem semmi extra nem volt a lányban, de jóban voltunk összebarátkoztunk.

Aztán eltelt úgy egy év, hogy nem találkoztunk, és teljesen attraktívvá vált ez alatt az idő alatt, a kisugárzása is megváltozott, össze is jöttünk. Kiderült, ő mindig is gondolkodott rajtam.

2014. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, megtetszett és beleszerettem 1x-re. Vonzóvá vált minde külsőleg és belsőleg is. Sajnos én nem kellettem neki.
2014. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt, elején nem vonzódtam hozzá, aztán megtetszett, és jártunk is pár hónapot, de a szakítás óta nem beszélünk
2014. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!