Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miből tudhatom, h egy lánynál...

Miből tudhatom, h egy lánynál még lenne- e esélyem?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 21:06
 1/2 anonim válasza:
Kicsit tobb info kene mert nyilvan volt eddig eselyed csak tortent valami mivel ugy kerdezted meg hogy lenne e meg eselyem. Amugy attol fugg hogy pl keres e teged vagy ha talalkoztok veletlenul akkor hogy viszonyul hozzad
2014. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez úgy volt, mikor találkoztunk,akkor én próbáltam felé nyitni,de hol kedves volt hol meg távolságtartó... nem tudtam kiigazodni rajta, azt gondoltam ,h csak zavarom. Ezután én ismerkedtem más csajokkal máshonnan, az egyikkel komolyabbra fordult a dolog, közben meg ez a lány mindig nézett,de csak a távolból, ha a közelébe voltam és szerettem vna megszólítani,akkor kikerült, szóval ugyan úgy ment ez a dolog :S Utána már nem próbálkoztam,mivel az említett korábbi csajjal már alakulóba volt egy kapcsolat ,de akkor is többször nézett és elvörösödött ha közel voltam hozzá. De egyre jobban kezd foglalkoztatni ez a lány :s , nem megy ki a fejemből, ha lenne még esélyem nála, akkor szakítanék a mostanival, de annyira nehéz kiigazodni rajta? :S Ha megint találkozok vele,mire figyeljek,h tudjam, bejövök-e még neki, és lenne még esélyem nála próbálkozni,egyáltalán hogy próbálkozzak nála?
2014. szept. 3. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!