Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy nő/lány tud-e "vonzalmat"...

Egy nő/lány tud-e "vonzalmat" érezni első látásra egy férfi/fiú iránt? Férfiaknál ez elég jellemző, ha meglátnak egy szép nőt egyből ARRA gondolnak, vagy de szívesen elfogadnám a páromnak is, stb. Nőkre/lányokra mennyire jellemző?

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Jellemző. De te pasi vagy és ARRA gondolsz. Én nőként arra, hogy TUDNÁM SZERETNI. (más ugye az evolúciós cél)
2014. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
én ezt napi szinten érzem mikor elgurulok a 7-es BMW-emmel a sétáló mellett...
2014. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tud. Persze az is lehet, hogy csak később kezd el.
2014. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze hogy tud. mondok példát: sétáltam pár napja és beszélgettem. elmentem egy olyan pasi mellett (még most is beleborzongok ha rá gondolok)...elakadt a szavam... fogalmam sem volt miről beszélünk...most sem sikerült értelmesen megfogalmazni a válaszom. olyan pasi volt...hmmm...
2014. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1


Egy idegenről akit nem is ismersz és csak a külseje tetszik, mi alapján gondolod, hogy tudnád szeretni...?

2014. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!