Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megcsalásnak számít-e, ha van...

Megcsalásnak számít-e, ha van barátnőm, de emelett szeretnék lányokkal barátkozni?

Figyelt kérdés
Ez alatt nem szexet értek, de úgy érzem, hogy szükségem van arra, hogy a barátnőmön kívűl legyen egy lány barátom ...
2014. szept. 2. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz a barát lánytól semmit akkor miért lenne megcsalás? Bár talán a barátnőd ezt nem nézné jó szemmel
2014. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amég úgy állsz hozzá mint egy fiú barátodhoz addig nem számít megcsalásnak.
2014. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs szex, akkor nem megcsalás.
2014. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudna róla barátnőm mert félre értené... van itt ilyen lány aki beszélgetne?
2014. szept. 2. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, csak fordítva! :P Írj, ha gondolod! :) 19/L
2014. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaa, nekem is szükségem van fiúhaverokra. De amúgy a pasimnak vannak csajhaverjai, már régebb óta. Nem baj az, amíg nem akartok vmi többet...
2014. szept. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amíg csak beszélgettek az nem megcsalás. Én is és Párom is szoktunk beszélgetni, ebben semmi nincs. Mert az már milyen, ha még beszélgetni sem lehet?! Aki emiatt hisztizik, az nem bízik a párjában, és kevés az önbizalma.

36/N

2014. szept. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!