Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen a lányok nagy része?

Miért ilyen a lányok nagy része?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem merem megszólítani spontán az idegen lányokat. Budapesten az utcán a szép lányok is ilyen beképzelt, flegma búrával szaladnak mindenhová és az embernek a kedve is elmegy, hogy egyáltalán megpróbáljon beszélgetésbe elegyedni, pedig én szeretnék, normális témákról lehet velem beszélni, de szó szerint megrémülök ettől az "ide ne gyere te tapló" arckifejezéstől. Úgy érzem magam, mint aki a Marsról jött, én nyugodt, lassú léptekkel normálisan járok kelek, a pestiek meg rohannak, mintha üldöznék őket :D Nem nézek ki rosszul, ez nem lehet probléma de eddig egy mosoly volt amit visszakaptam az utcán kölcsönösen, egy aranyos Metropolos lánytól:)

2014. szept. 3. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na itt ilyen nincs. Ha kimész az ucára látsz 2-3 embert. A városban max 20-25 embert láthatunk. Itt minden nyugis és csendes
2014. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy láttam 2 fiatal lánynak segített a Déliben egy srác az információtól, megköszönték neki, majd mikor elmentek egymásnak elkezdték mondani, hogy milyen gáz a srác, ez a tipikus libaduma. Ilyenkor elgondolkodom, hogy vajon velem hányszor eshet meg ez, míg szegény srác azt hitte szimpatikus volt nekik... Fejemet csóválom, mint kutya a farkát...
2014. szept. 3. 18:35
 3/14 anonim válasza:
Lóbálj előttük egy köteg Deákjegyet! Egyből mosolyogni fognak.
2014. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja fénymásolok pár köteggel, megnézném, milyet néznének, ha belefújnám az orromat:D:D
2014. szept. 3. 18:40
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
komolyan mondom tisztelem azokat akik csak megdugják az ilyeneket,esetleg még teherbe is ejtik,leitatják stb aztán otthagyják,ezek csak ennyit érdemelnek
2014. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

el van korcsosulva a világ :D


amúgy én is megnézném :D

2014. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, sajnos én is ilyen fejjel rohangálok az utcán. Ilyen fej: mert valóban hihetetlen mennyiségű tapló talál meg. Példa: megyek 500m-t, azalatt volt 2 hellócicca, 1 füttyögés, és több olyan megbámulás, ami azt üzeni: te egy két lábon járó hús vagy lukkal". Mindezt úgy, hogy bő,unisex póló, sima farmergatya,tornacsuka van rajtam, és csak egy kis szemceruza smink gyanánt. Ezek után kifejleszt az ember lánya egy ilyen arckifejezést, mert így kevesebben "találnak" meg minket. Enge is kérdeztek már, hogy miért vagyok mérges..mondtam, hogy nem vagyok, ez csak egy maszk, enélkül a villamoson már tuti valami bunkó megpróbált volna letapizni (amit ha megtesz, és leugatom, még én vagyok a r*banc). Na most ezek után remélem már érted a helyzetet. Rohanni azért rohanok, mert valahova sietek, vagy a gettószökevények/páwák látómezőjéből ki akarok kerülni (sok lány ismerősöm szintén ezért "rohan").

De ha kedvesen, nem nyomulósan, udvariasan (!!!) odejönne egy fiú, nem harapnánk le a fejét, nem röhögnénk ki. Persze, az elutasítás benne van a pakliban, de nem jöhet be az ember mindenkinek.

Szóval képzeld bele magad a helyünkbe, gondold végig, hogy te lányként mit szeretnél hallani, és tedd azt:)

23/L

2014. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért baj ha nem akarok az utcán ismerkedni, beszédbe elegyedni senkivel? Megyek, intézem a dolgaim és figyelek, hogy senkinek ne menjek neki, de az utcán közlekedni szoktam, nincs se időm se kedvem andalogni és idegenekkel "normális" témákról társalogni. Munkaidőben munkaügyben vagyok kinn és rohanok szabadidőben meg keveset tartózkodom az utcán.
2014. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát márpedig így csak a rendes srácokat taszítjátok el magatoktól. Ennyi erővel pedig képzeljétek magatok az én helyembe.
2014. szept. 4. 10:14
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként én bármennyit járkálok Pesten sosem hallottam vagy láttam volna, hogy a környezetemben lévő "jó csajokat" lefüttyögjék, meg ilyesmik. Szerintem sokszor csak beképzelitek, hogy mindenki titeket néz, holott ahogy 23L mondta, nem jöhet be mindenkinek egy ember. Az is lehet, hogy a melletted haladóra füttyög rá valaki, nem is rád, szóval ez nem kéne, hogy kifogás legyen erre.
2014. szept. 4. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!