Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit szólnátok egy...

Lányok, mit szólnátok egy ilyen fiúhoz?

Figyelt kérdés
17 éves helyes 182cm 81 kg tehát van rajta némi felesleg de izmos is..vízilabdázik átlagos tanuló hetente bulizik akkor sokat iszik, néha dohányzik..Alapból jó lelke van meg kedves de ezt csak kevesen látják..csajozós típus és eddig csak alkalmiai voltak de romantikus mert élvezte az egyik lánnyal azt a tipikus nézzük a csillagokat egymás karjában sztorit :D..néha vezéregyéniség néha visszahúzódó hamar lesz szerelmes és olyan hamar el is felejti azt:/

2014. szept. 3. 19:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
42%
Isteni cukiio:) Akarlakkk*.*
2014. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
okos mert elég sok mindent tud a világról érdeklődő..néha kockul ha van ideje..nagyon jól el lehet vele beszélgetni..segítőkész stb
2014. szept. 3. 19:55
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Én is ilyen vagyok, csak 14 éves és csak kb havonta bulizok és nem szoktam nagyon sokat inni. Azért szoktam, de nem annyit, hogy hánnyak.
2014. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell mindig ezen az oldalon 3.személyben beszélni magatokról?
2014. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"hetente bulizik akkor sokat iszik, néha dohányzik"


Én már ezért otthagynám, de te tudod. Téged úgysem érdekel a jövő, csak az, hogy járhass valakivel, és dicsekedhess a csajoknak, akik magasról le se szarnak téged, és a legkisebb dologért is megsértődnek rád.

2014. szept. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1: :*******

3: 14 évesen ne igyál meg semmi szerintem :DDD

4: Nem vágom miért így írtam de már mind1..

5: Hát nem értem miért hagynád ott emiatt de ez nem az én dolgom..

mi az hogy csak az érdekel hogy járhassak valakivel? nekem még nem volt barátnőm :D de nem aggódok mert nem amiatt mert nem lehetne..


"akik magasról le se szarnak téged, és a legkisebb dologért is megsértődnek rád"

ez érdekel kifejtenéd?:) (tényleg érdekel)

2014. szept. 3. 20:04
 7/13 anonim ***** válasza:

manapság az átlagos tanuló már nem jót jelent... :/ jegyekben ez mit jelent?

A bulizás szerintem sok. Vagy igyál kevesebbet, vagy bulizz kevesebbet.

Ha nem alkalminak akarod a csajt, akkor ne a bulikba szedd össze és talán legyél vele romantikusabb, vagy legalább normális dolgokról beszélgess vele ;)

L/17

2014. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

3as 4es..


bulizni max többet fogok kevesebbet semmiképpen..most vagyok abban a korban mikor ezt kell tennem..ha a lányoknak ez sok akkor még nem jött el az idő arra hogy barátnőm legyen.És például azzal a lánnyal nagyon jól éreztem magam:) tényleg jól eltudtunk beszélgetni meg minden:) csak hát lesmároltam és nem is tudom..ezzel elronthattam..:/ na mind1

2014. szept. 3. 20:38
 9/13 anonim ***** válasza:

"Hát nem értem miért hagynád ott emiatt de ez nem az én dolgom.."


Azért mert aki dohányzik és a FŐLEG alkoholizál, az egy idő után teljesen elfelejt mindent, csak ebben tud élni. Az alkoholisták 99%-a nem tudja hogy alkoholista. Észre sem vennéd, és teljesen elhanyagolnád magad, a barátnődet, a családodat, a munkádat, nem élnél másban csak abban, hogy káromkodj félig eszméletlenül a ellenségeiddel, akiket barátodnak tekintesz, közben észre sem veszed hogy teljesen rájuk megy el az életed. Egy embernek nem az az élete hogy igyon, még akkor sem ha a szüleitől ezt látta. Sajnálom azt az embert, akinek nincs annyi esze hogy felfogja milyen rossz volt neki, hogy ilyenek voltak a szülei, és hogy képtelen más utat választani. Azt hiszik a fiatalok az a lázadás, ha alkoholizálnak. Közben nem. Egyrészt teljesen leutánozzátok egymást, így teljesen átlagosok lesztek, másrészt az sehol nem lázadás, hogy részegen összehányjátok magatokat. Nincs benned büszkeség? Nincs benned annyi lelkierő, hogy nemet mondja, ha valaki hív? Mivan, talán gyáva vagy? Azt akarod hogy egy ilyen életképtelen fiút fogjon ki az a lány, akit szeretsz? Még arra sem vagy képes hogy visszautasítsd az alkoholt, és hogy ne üsd ki magad. Mégis mit vársz te akkor? Ilyen gyenge jellemű férfiak nem kellenek a nőknek.

2014. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss de most ritka nagy hülyeséget mondtál.


alkoholista az az hogy nem iszik akkor sóvárog utána érzi hogy kell neki innia..na én egyáltalán nem érzek ilyet..meg engem nem úgy kell elképzelni hogy huu odamegyek és hányásig iszok..kétszer volt olyan mert nem ettem ennyi..tudom hol van a határom és próbálom betartani persze nem mindig jön össze mert már annyira jól érzem magam vagy nem tudom :D de köszi hogy leírtad a véleményed de én azért átgondolnám mert azért kicsit erős azt mondani hogy azért nem lehetne barátnőm mert iszok..:D

2014. szept. 3. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!