Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismertek olyan magyarokat,...

Ismertek olyan magyarokat, akiknek Makrofíliájuk és/vagy Vorarefíliájuk van?

Figyelt kérdés

A Makrofília / Mikrofília és a Vorarefília ritka jelenség. Magyarországon elhanyagolják ezt a témát, s ha néha szóba is kerül, az érintett embereket mentálisan zavarodottnak találják. Ezért is döntöttem úgy, hogy itt, egyelőre névtelenül fogok toborozni minél több embert, akinek hasonló jellegű érdeklődése van.


Aki nem értené a fogalmakat, annak leírom:

A Makrofília az óriások iránti vonzódás. (Góliát) Ellentéte a Mikrofília, mely az apró termetűekhez való vonzódást jelenti. (Hüvelyk Matyi)

A Vorarefília (avagy röviden csak Vore) A mások megevése, illetve a mások által való megevés iránti vonzódás. (Általában egészben lenyelésről van szó)


Ez a két fília gyakran párosul, viszont nincs hatása a való életre, ugyanis eme Parafíliák birtokosai csak és kizárólag fantázia alapon képesek átélni vágyaikat. Ezért is szeretném az összes magyart összegyűjteni, hogy egy elfogadó és toleráns közösséget nyújtsak nekik, mert a vágyak elfojtása frusztrációval járhat.


Kéretik ezt komolyan venni, és bárki, ha tapasztalja magán vagy ismerősén a tüneteket, akkor írjon nekem személyes üzenetet.

Köszönöm.



2014. szept. 3. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Te meg elmebeteg vagy!
2014. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
szerencsére nem vagyok se túl nagy és se túl kicsi, úgyhogy remélem nem fog megenni senki
2014. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy ez a legjobb hely a toborzásra. Csinálhatnál a témában egy honlapot, meg egy forumot nyithatnál, ahol "összejöhetnétek" (csak egy ötlet)


u.i. engem nem érint a dolog

2014. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Miért,ilyennél milyen tünetek vannak?
2014. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szeretkezel valakivel.aztán közli,megenne..uh nem.Sok fétisem van,de...ez még nekem is sokkk.
2014. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Azért ennyire nem drasztikus a helyzet, de szó ami szó, nem szeretem a törpe szarokat. Kicsi, általában relatíve gyorsan mozog, östönösen fél, komplexusai vannak, és ezért gyakran oktalanul erőszakos (nem feltétlenül fizikailag), esetleg vagy valódi vízió nélkül megalomán tendenciákat mutat, az pedig idegesít.
2014. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Alacsony, vékony férfi vagyok. Az extrém magas, rendkívül nagydarab nőket preferálom.
2016. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noname vore válasza:
én eddig softvore hajlamot vettem észre magamon, nekem ez viszont valahogy együttjár a makro,és mikrofíliával is. Mindenkit báorítok, hogy ez nem kannibalizmus, Jót lehet beszélgetni hasonlókkal is, de én már egy laikus barátomnak is el tudtam magyarázni,simán elfogad így is.
2017. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én kifejezetten vonzódok a makro/mikro fíliához leginkább erre tudok felizgulni szóval nem vagy egyedül! ;) ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan! :D
2018. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Üdv.

én vorerfiliás vagyok viszont elégé szégyenlős is ezért névtelenül írok de ha szeretnél szívesen beszélgetek ojannal aki nem ítéli el az ijen vagy hasonló tipusú fétisel rendelkező embereket.



ja és még anyi hogy senki ne keverje ösze a kanibalizmussal ez anyira zavaró tud lenni.

2019. márc. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!