Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesti, magas fiúk valaki...

Budapesti, magas fiúk valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon hittem eddig az itteni ismerkedésben(főleg,mert ez az oldal nem arra van),de egy barátnőm nem rég mondta,hogy itt talált anno egy barátot,és hónapokig nagyon jól megvoltak!:) Szeretnék már megismerkedni egy normális,kedves,átlagos sráccal,de ez szórakozóhelyeken lehetetlennek tűnik,szóval egy próbát itt is megér! :D

Nem "várok el" sokat,de néhány kritériumot kiírnék,mert ha ezek nem stimmelnek fölöslegesen pazarolnánk egymás idejét.:)

-Ha budapesti,17-20 éves és 180 cm fölött vagy,ha átlagos testalkatú(nem kell kigyúrtnak lenni,a mackós srácok sajnos,annyira nem az eseteim,tehát egy átlagos testalkat tökéletes),és belsőre egy normális,szerény,kedves,vicces srác,és szeretnél esetleg beszélgetni/ismerkedni,akkor dobj egy privát üzit :)

Csak,hogy fair legyen,rólam annyit,hogy:szintén budapesti vagyok,tök átlagos testalkattal,lányhoz képest kicsit magasabb vagyok az átlagnál,de nem vészesen,és magamat egy kedves,humoros,értelmes lánynak tartom(mások is...legalábbis remélem!:D).

Na akkor,ez is megvolt.Kíváncsi leszek mi sül ki ebből :)

17/L


2014. szept. 3. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

18vagyo

184cm magas

Es bp i

Írj ha gondolod :)

2014. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
18 Bp 189cm irj nyugodtan.
2014. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!