Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok járnátok egy tehetős...

Lányok járnátok egy tehetős sráccal? Képek

Figyelt kérdés

Őszintén mondjátok meg.


[link]

[link]



2014. szept. 3. 22:35
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%

Sikkasztó, adócsaló, naplopó senkivel a kutya sem járna. Vagy olyannal, akit apuci beemelt a saját vállalkozásába.


Köszi a kérdést:

Police

2014. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Számomra értéktelen semmi vagy.
2014. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Őszintén mondom nem. Az én párom akinek a fizetése egy bankjegy feje még mindig többet ér...egyszerűen imádom.

Emlékszem annak idején mondtam neki, hogy ha gazdag lenne szóba se állnék vele. :D Hát elöbb legyek szerelmes lássam milyen a kapcsolat és ha utána kiderül, hogy pénzes akkor rendben van de ezzel sajnos nem lehet megfogni. Én mai napig jobban örülök egy szál vörös rózsának mint egy aranyékszer vagy egy luxus kocsi. Luxus kocsi nem kell minek? Nagyobb a kár ha összetörik....mai világban arany? Fel semerném venni az utcán. Adjam zaciba? Majd megdolgozok érte....

2014. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik se az ing,se a karóra,se a karkötő :)
2014. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
91%

Nem zavar, ha tehetős. Az sem, ha nem az. A pénzzel kapcsolatban egyetlen dolog érdekel: Legyen munkája, lássam, hogy vannak tervei, elképzelései, amikért hajlandó tenni, és nem egy lusta, naplopó alak, aki elvárja, hogy el legyen tartva.


Természetesen oda-vissza, tehát tőlem is elvárhatja ugyanezt.


A kocsi nem érdekel. Nekem sincs. Ha szükség van rá, majd közösen megoldjuk a párommal. Pont.

2014. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Én járnék. Ha tetszene a személyisége.

De ezek alapján a képek alapján veled biztosan nem.

2014. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Mert van pénzed? Nem, bocsi e miatt nem lettem szerelmes beléd.
2014. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire mutogatná azt amilye van, akkor semmiképp! Mert biztos olyan bunkó, belépzelt is.
2014. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Első, nem irigykedni kéne ;) elmondanám,hogy a A Müncheni BMW gyárban vagyok a mechanikus megmunkálás vezetője, hajtókar, hengerfej és a főtengely gyártásáért vagyok felelős, 80-100 fős csapatot vezetek, nem panaszkodom 10 ezer euró a bérem mindenféle juttatás és prémiummal együtt, megkapom a legújabb BMW-ket céges autó gyanánt,de meg is érdemlem mert 5 évig koptattam a Lajos Miksa egyetem iskolapadjait.
2014. szept. 3. 22:40
 10/40 A kérdező kommentje:
Legyen szerencsés a családotok!
2014. szept. 3. 22:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!