Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek csak gúnyolódtak...

Szerintetek csak gúnyolódtak rajtam?

Figyelt kérdés
A mai nap buszon hazafele szállt fel Tatabányán 3 lány és az egyikük mellém ült a másik kettő az előttem lévő ülőhelyen.. A két lány hátrafordul és valamit súgott a lány barátnőének, aki mellettem ült utána elkezdtek valamin nevetni.. Valami olyat suttogott az a lány a barátnőjének, hogy kérdezze meg tőlem.. Sajnos nem nagyon hallottam, hogy miről beszéltek. :( Más fiúkról is beszélgettek én meg lehajtottam a szemem és próbáltam másfele figyelni, mert nem tudtam elviselni, hogy rajtam nevetnek.. Nem nézek ki valami jól..:/ Kicsit elállnak a füleim.. Csak akkor nevettek amikor rám néztek.. :( Szerintetek gúnyolódtak rajtam?:o :( 18/F

2014. szept. 4. 17:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a rossz fogalmazásért, de kicsit ideges vagyok..
2014. szept. 4. 17:55
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen!

Annyit árulj már el hány evesek voltak? 12?

És neked enyi eszed van higy 18éves létedre ilyenekkel foglalkozol!

Engem még em gunyoltak ki de ha lett is volna hasonlo elkiltem volna az anyukba!


18f

2014. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán igen, talán nem. Mi lányok bonyolultak vagyunk. Tini korban meg hozzá járul az éretlenség is.

Lehet, hogy tetszel az egyiküknek és valami olyasmit akartak kérdezni.

De lehet, hogy bunkók és valami indiszkrétebbet.

2014. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet, de nem kell az ilyenekkel foglalkozni. Különben az is lehet, hogy csak bemesélted magadnak. Én is gyakran vagyok úgy, hogy úgy érzem, rólam beszélnek/engem röhögnek ki, amikor nem hallom pontosan, hogy miről van szó...
2014. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fúú, ez durva, tesó, sajnállak. :/ Velem olyan volt, hogy mentem a bevásárlóközpontban és három csaj vihogott, amint meglátott és valamit olyat mondtak, h meg se ismert. Nem tudom kik lehettek azóta sem, ha csak részegen nem másztam valamelyikre. xD
2014. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valoszínűleg te voltál a téma, de ne érdekeljen ennyire mások véleménye. Így csak ártasz magadnak!
2014. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
na és ha a 14 centi nem jo...akkor mekkora lenne a jo neked?
2014. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyjad, a lányok bandában sajnos ok nélkül is gonoszak tudnak lenni :/ nem érdemes az ilyenek miatt elkeseredni.

19/L

2014. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rajtad nevettek, de nem feltétlenül kell ezt negatívan venni. Lehet hogy csak azért nevettek, mert azt az adott dolgot nem merték tőled megkérdezni (ez lehetett valami tök átlag dolog is...) tudom, hogy így furán hangzik, de mi lányok furák vagyunk. :D Ne vedd magadra, ne parázz rajta! ;)
2014. szept. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!