Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikusok, milyen amikor...

Leszbikusok, milyen amikor egy csaj pasisan közeledik egy másik csajhoz, meg milyen amikor csajosan, kicsit nehéz elképzelnem, h lehet ez?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kéne pasisan meg csajosan ?-.- Birom, mikor a heterok mindenképpen azt akarják hinni, hogy egy melegkapcsolatban van a "fiú" és van a "lány" , tehát majd eldöntik ki-ki...nem...lány és lány. fiú és fiú. ennyi.
2014. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem akarom bekategorizálni, de épp egy leszbikus válaszát olvastam, ahol ő azt írja,h ő pasisan közelít egy csaj felé, ebből adódóan tettem fel a kérdést..
2014. szept. 4. 23:20
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Én heteró vagyok, de már nekem elegem van az ilyesfajta kérdésekből.

NEm kell az egyiknek felvennie a férfi szerepet. Persze vannak ilyen párok, de nem az összes. Szóval álljatok le.

Ja és ugyanez érvényes a melegekre is.

Na pá!


21/L

2014. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Túl sok sztereotip filmet láttál leszbikusokról... vagy honnan szeditek ezeket az ökörségeket? Ugyanúgy nők, mint a heterók, köztük is ugyanúgy vannak cukimuki kiscsajszik, meg keményebbek is. Ez nem a nemi identitástól, hanem a személyiségtől függ, de egy leszbikus sem közeledik pasisan egy másik leszbikushoz, mivel NEM A PASIKRA BUKNAK. Akkor nem lennének leszbik... ugye érthető...
2014. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy értették abban a válaszban amit olvastál ezt a dolgot, hogy ki a kezdeményező. Ez meg attól függ, hogy melyikőjük a határozottabb, melyiknek tetszik meg a másik hamarabb :D

Érthette úgy, hogy a csajos "kéreti magát" ő az aki felhívja magára a figyelmet, de nem megy oda a másikhoz vagy fogalmam sincs :D

De tényleg hülye megfogalmazás, mert már a heteroknál sem úgy működnek a dolgok, mint régen, hogy csak a pasi kezdeményezhet, a csajnak illik kéretnie magát meg nem tudom....:D

2014. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát jobb nem elképzelni
2014. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ciana ***** válasza:

Hát igen, mikor egy csaj ír egy üzenetet, válaszolsz, és kiakad, hogy túl "pasis" vagy, és biztos fiú vagy, meg nem így kéne helyesen közeledni a lányok felé. Most komolyan ...

Mi ez? Miért kéne egy megkötött módon beszélnie/viselkednie mindenkinek? Attól, hogy nem cukin ír valaki vissza, még nem fiús, vagy nem akar "fiút" játszani.

2014. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!