Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak az olyan pasiknak...

Miért csak az olyan pasiknak tetszem, akik nekem pont nem az eseteim?

Figyelt kérdés
Az, hogy egy olyan férfi nézzen ki magának, aki külsőre nekem is bejön, szóba sem jöhet. Annyira csúnyának pedig nem tartanám magam, én azt mondom átlagos vagyok.

2014. szept. 6. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez általában így szokott lenni... de csak idők kérdése h találj.
2014. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

15/L

2014. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És neked bejönnek az átlagos pasik?
2014. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mit jelent az átlagos?

10/6?

mert akkor válassz te is 10/6-ot

2014. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én már egy jó ideje eldöntöttem, hogy pasi után nem rohangálok. Főleg azért, amit mondtam.

Jaguar_Warrior félreértés ne történjen, nem kell 10/10-esnek lennie, átlagos is lehet, csak külsőleg legyek vele én is megelégedve.

2014. szept. 6. 08:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig oké, de azt nem tudjuk, hogy te milyen férfiakkal vagy külsőleg megelégedve.
2014. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg fiúként szívok folyton, nem értem miért csak olyan lányoknak tetszem, meg olyanok kezdeményeznek nálam fészbukkon is, akik nekem nem vonzóak?
2014. szept. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!