Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesten hol lehet csajozni?

Budapesten hol lehet csajozni?

Figyelt kérdés

A discokban nem igazan a hosszutavu kapcsolatokra kell tervezni. Az utcakon eleg zarkozott mindenki. Nemreg koltoztem ide es kivancsi lennek a velemenyetekre!

20/F


2014. szept. 7. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha most költöztél fel akkor maead a net vagy buszmegálló
2014. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hol nem? :D


Amúgy pl. a Tinder-t érdemes kipróbálni, az most eléggé pörög.


Hosszú távú kapcsolatot meg szerintem eleve iszonyú nehéz kialakítani, mert egyszerűen ahogy telik az idő, változik az életmódom és a világról alkotott elképzelésem, de a korosztályom ezzel nem igazán tartja a lépést. Igazából nincsenek elvárásaim egyáltalán, de hosszú távú kapcsolat csak olyannal működik, akivel hosszú távon élvezzük egymás társaságát, tehát vannak közös témáink, érdeklődési körünk, illetve hasonló célok, stb. Sajnos az én korosztályomban a legtöbb ember még nem nagyon tart sehol például szakmai szempontból. Sokak még azt sem nagyon pedzegetik, hogy mi az, ami őket érdekli. (A pénzen és a csillogáson kívül) Nem mondom hogy ez rossz, csak igy nehéz párt találni.


És akkor még ott van világnézet, személyiség is például. Pl. nemrég jártam egy pár évvel idősebb külföldi lánnyal kb. 1 hónapot. Minden tökéletesen rendben volt, a személyiségünk összeillett, hasonló volt az életünk és az értékrendünk. Viszont neki vallásos életszemlélete volt, ami, mint egy idő után kiderült, teljesen inkompatibilissé tesz minket.


Szóval, szerintem ne feszülj meg a komoly kapcsolat keresésében, láthatod, elég bonyolult, és szerintem meg amúgy nem egy elengedhetetlen igény. Ha szexhiányod van, ahhoz meg nem kell komoly kapcsolat.


21/F

2014. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én arra lennék kíváncsi, hogy hol lehet pasizni Pesten. :D Mert utcán tényleg nem, amikor siet mindenki valahova.


20/L

2014. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 mi kifogásod van például az internetes ismerkedés ellen?


21/F

2014. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy neten nem látom a másik reakcióját, nem tudom mire hogy reagál. :) Sokkal jobban szeretem amikor személyesen ismerkedünk. :)
2014. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Solarian ***** válasza:
Ez az. Én annyi időt töltök neten, hogy igazából oda kellene magam lakosnak bejelenteni, de az internetes párkeresés egyszerűen enkem sem jön be. Amúgy még ha nem is rohanok, azért ha megszólítanak először furán nézek, mert 99%ban jehova tanúi, koldusok, vagy xyz-nek pénzt gyűjtők szólnak az emberhez...
2014. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!